(Nie)typowe soboty jak refreny

t.typy wkraczają na scenę z tanecznym przytupem. Ich debiutancki singiel „soboty” to idealny soundtrack do nadchodzących, wakacyjnych imprez pod gołym niebem!

Jakie są typowe soboty? Jak refreny! Nieustannie powracające i ładujące taneczną dawką endorfin, która pozwala przetrwać nadchodzący tydzień… aż do kolejnej soboty! Debiutancki singiel typów zarazi Was tańcem i funkową energią, zmuszając stopy do oderwania od ziemi i wprawią biodra w kołysanie, tak, aby całe ciało oddało się ich brzmieniu.

t.typy tworzy kilku typów o (nie)typowym podejściu do dźwięku, w którym elektroniczna muzyka taneczna, podbita funkowym zacięciem, łączy się z romantyczną retro nostalgią, pulsującą w rytmie miasta.

Myślą przewodnią, definiującą twórczość zespołu, jest kolektywność, dlatego skład grupy to nieustanna fuzja wpływów muzycznych, tworzących jedną, wielką funkową familię. t.typy charakteryzują się przebojowością, którą podsyca rock’n’rollowa energia i sceniczna chemia między artystami. To mieszanka wybuchowa, która w mgnieniu oka udziela się również publiczności.

t.typy to electrodance grany w pełnym instrumentarium, który nie pozostawi Was biernymi!

t.typy – „soboty”, okładka singla; grafika: Artur Denys

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s