JURAS zapowiada nowy album „PRZEMIANA” singlem „LIŚCIE”

Drugi solowy album rapera znanego z WSP, Juras Wigor i Pokój Z Widokiem Na Wojnę ukaże się w październiku 2022. Preorder płyty startuje 19 maja.

„LIŚCIE” to pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Jurasa pt: „Przemiana”. Utwór jest follow-upem do numeru Reto pt: „Billy Kid”. Tekst utworu oparty jest na porównaniu ludzi do części drzewa – liści, gałęzi, korzeni. Bit wyprodukował Małach, masteringiem zajął się WDK, teledysk zrealizowało Digital Damage. Za scenariusz i stylizacje w klipie odpowiedzialna jest Anna Wrońska.

Singiel Juras „LIŚCIE” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/jurasliscie

JURAS „PRZEMIANA” – nowy album już w przedsprzedaży„PRZEMIANA” to drugi solowy album Jurasa – rapera znanego z takich składów jak WSP,  Juras Wigor i Pokój Z Widokiem Na Wojnę. Krążek opowiada o procesie przemiany, jakiej doświadczył raper w latach 2017- 2020, czyli przejścia z życia singla w wielkim mieście do założenia rodziny i pełnej trzeźwości. Album ukaże nie tylko przemianę wewnętrzną rapera, ale również muzyczną i wizualną.Początek albumu budują utwory opowiadające o zawirowaniach kawalerskiego życia na krawędzi. W połowie krążka pojawi się utwór „Przemiana”. Od tego momentu na płycie znajdą się treści nawiązujące do dojrzałych życiowych wyborów, a raper zaczyna opisywać siebie z perspektywy pierwszej osoby. We wcześniejszych utworach mówi o „nim”, czyli o tamtym Jurasie sprzed „przemiany”.

Na albumie znajdzie się 12 utworów, między innymi feat z Paluchem w utworze „Surferzy Życia”.

Preorder startuje 19 maja o godz. 22.00 na https://prosto.com/muzyka.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s