Dlaczego Lanberry czuje się tak Niewygodnie?

Lanberry zaskakuje nowym singlem Niewygodnie, który odkrywa jej nieznaną dotąd stronę.

Głośno zapowiadaną przez artystkę zmianę przynosi nowy utwór, który jest efektem jej współpracy z Maurycym Żółtańskim – producentem i współkompozytorem utworu. Niewygodnie, utrzymany w klimatach muzyki offowej, pokazuje alternatywny wymiar twórczości Lanberry. Ambitna muzyka i niebanalny tekst składają się na utwór, który intryguje i nie pozwala przejść obok niego obojętnie. 

Co sprawia, że Lanberry jest tak „niewygodnie”? 

W swojej najnowszej piosence Niewygodnie śpiewam o ludziach, którzy wiedzą lepiej ode mnie, co będzie dla mnie dobre – „postawisz mi diagnozę, przecież siedzisz w mojej głowie” – i oceniają mnie i moje wybory – „mój największy krytyk, recenzuje każdy ruch”. I pytam w niej samą siebie, dlaczego wciąż jest mi z tym niewygodnie, z komentarzami innych, którzy wchodzą nieproszeni ze swoimi radami w moje życie. Dlaczego jest mi niewygodnie, kiedy konfrontuję się z powracającymi schematami. Przecież już powinno być dobrze, jest względnie spokojnie, wszystko w moim życiu jest poukładane. A jednak w naszym życiu nieustannie się z czymś konfrontujemy i to od nas zależy, jak przyjmiemy ten stan niewygody. 

Do utworu powstał teledysk przygotowany przez duet Dominiki Trybulec i Kacpra Świtalskiego ze Studia Akita. W dynamicznie zmontowanym obrazie mieszają się wizje, stany artystki, a całość dopełniają klimatyczne, zielone wnętrza warszawskiej Monsterowni, przenikające się z miejskim pejzażem Jeziorka Czerniakowskiego. 

Takiej Lanberry jeszcze nie znacie. Usiądźcie wygodnie i sprawdźcie koniecznie jej nowy singiel: 

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Niewygodnie to kolejny po Nocnym Expressie singiel zapowiadający nowy album artystki, który ukaże się na przełomie roku 2022 i 2023 nakładem wytwórni Agora Muzyka. 

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/lanberry/ 

FACEBOOK: https://www.facebook.com/LanberryMusic 

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCjvzjbgRTyDy0Nz2kNwD3PA 

SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/2t3aJxThQrMWaNJgqjMcU8 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s