ŻYŃY z drugą odsłoną nadchodzącego albumu!

„Look Around” to spójna muzyczna kontynuacja pierwszego singla „Not Alone” i kolejna bogata reprezentacja całości albumu, którego premiera zaplanowana jest na wiosnę tego roku! ŻYŃY odważnie i bezkompromisowo łączy świat elektroniki z estetyką jazzową i oscyluje poza granicami dosłowności.

„Look Around” to kolejny utwór doskonale wpasowujący się w klimat i motyw całej płyty. Oszczędna warstwa tekstowa przekazana za pomocą sampli wokalnych zamiast przytłaczać treścią – daje pole do interpretacji przez odbiorcę.

Spójrz wokół siebie. Wiele współczesnych problemów powstaje z powodu tego, że zamykamy się na inne niż nasze spojrzenie na świat. Wmawiamy sobie, że nasz punkt widzenia jest jedynym słusznym wyborem, tymczasem otwarcie się na inną perspektywę poszerza nasz światopogląd, daje możliwości bardziej dogłębnych analiz otaczających nas sytuacji”

Singiel to także swojego rodzaju zachęcenie do działania – każdy z nas ma jakąś moc sprawczą i czasami wystarczy się dobrze rozejrzeć wokół siebie, aby coś zmienić na lepsze.

W utworze, poza elektronicznym fundamentem, usłyszymy zmodulowaną gitarę elektryczną oraz harmonijne dźwięki trąbki w wykonaniu Kacpra Grzanki. ŻYŃY kolejny raz po mistrzowsku balansuje na krawędzi nieoczywistości i przedstawia utwór, który jednocześnie zachęca do przemyśleń, jak i motywuje do działania. A przy okazji, świetnie brzmi!

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s