Benson Boone wypuścił nowy singiel! Posłuchaj następcy przeboju „Ghost Town”

Benson Boone wraca z radosnym nagraniem „ROOM FOR 2”. Utwór jest następcą debiutanckiego przeboju 19-latka pt. „Ghost Town”.

„ROOM FOR 2” Boone swym wspaniałym głosem wprowadza w romantyczny nastrój, śpiewając o pewnej wyjątkowej dziewczynie i swym zaangażowaniu w relację z nią.

Piszę tak dużo smutnych piosenek o różnych rzeczach, których doświadczyłem, ale poznałem pewną dziewczynę i ona jest inna niż wszystkie. Sprawia, że chcę zrobić dla niej wszystko. „ROOM FOR 2” to zasadniczo wpis z mojego pamiętnika o tej właśnie dziewczynie – opowiada artysta.

Zupełnie innym utworem był zainspirowany toksycznym związkiem „Ghost Town”, który z miejsca stał się streamingowym fenomenem, gromadząc 162 miliony odsłuchów. Singiel trafił na listy przebojów w Australii, Kanadzie, Danii, Wielkiej Brytanii, Szwecji i w Norwegii, gdzie awansował na 1. miejsce. W USA piosenka znalazła się w zestawieniu Billboard Hot 100.

Benson Boone, którego mentorem i wydawcą jest Dan Reynolds z Imagine Dragons, ze swym debiutanckim singlem „Ghost Town” wystąpił w programach „The Ellen DeGeneres Show” i „The Kelly Clarkson Show”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s