SZYMI SZYMS przedstawia nowy album „BRZYDKIE”

Mixtape „BRZYDKIE” to najnowsze wydawnictwo Szymiego Szymsa pod szyldem QueQuality. 

Album „BRZYDKIE” ukazał się 4 lutego 2022. Na krążku Szymiego Szymsa gościnnie udzielili się Zetha, Opał, Feno, Miszel, Buffel czy Peja. 

Szymi mówi o swoim nowym wydawnictwie:

„BRZYDKIE” to zbiór kilku okresów z mojego życia. Od bezpłciowych, przepełnionych monotonią do tych, w których traciłem i na nowo odzyskiwałem wiarę w siebie i swoje umiejętności. To zbiór numerów, które były pisane pod wpływem chwili i mojego nastroju. Po wyczerpującym 2020 naszła mnie ochota na rapowanie. Po prostu. Bez nakreślania klimatu ani konceptu. Dziś jestem gotów zebrać te utwory w jeden, brzydki projekt, w którym sam nie wiem. o co do końca chodzi. 

Więc chyba „BRZYDKIE” to mixtape. Niech będzie.

Na moim mixtape udzieliło się kilku znakomitych gości. Rapuję na bitach, które dostarczyli mi FVCKOFF, Cheez, Gunda, HUT, Litt Willson oraz bodhi. Jest naprawdę mocno. Do tego oprawa graficzna i wizualna, nad którą pracujemy wspólnie z Kacprem Barteckim. To wszystko dopinamy razem z QueQuality, aby zapodać Wam to już w lutym.

Album Szymiego Szymsa „BRZYDKIE” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/SzymiSzymsBRZYDKIEalbum

Album jest dostępny w sprzedaży na Empik.com: https://www.empik.com/brzydkie-szymi-szyms,p1291834453,muzyka-p

Album promuje singiel „BIAŁY ROOM” (produkcja Cheez). Słuchaj go w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/SzymiSzymsBIALYROOM

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s