AniKa Dąbrowska, Marcin Maciejczak i Sara James po raz pierwszy we wspólnym projekcie!

Lecę” to wyjątkowy utwór stworzony z okazji piątej, jubileuszowej edycji The Voice Kids.

Przed nami Bitwa Mistrzów, w której Trenerzy muszą ostatecznie udowodnić, kto z nich jest najlepszy. Mając na koncie po jednym zwycięstwie (za sprawą właśnie AniKi, Marcina i Sary) stają do utrzymanej w konwencji retro gry video walki na najlepsze głosy. W tym samym klimacie rozpikselowanego kosmosu poruszają się młodzi artyści w utworze będącym pierwszą odsłoną tej niezwykłej edycji. Słowa do utworu napisał Andrzej Mrozek. Muzykę skomponowali Natalia Nykiel oraz Michał Fox Król.

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

AniKa Dąbrowska wygrała drugą edycję programu w 2019 roku. Ma na swoim koncie już dwa albumy studyjne i wierną rzeszę odbiorców w każdym wieku.

Marcin Maciejczak po zwycięstwie w 2020 roku konsekwentnie kreuje swój wizerunek, czego dowodem jest dojrzała płyta „Tamte dni”.

Sara James – zwyciężczyni programu w zeszłym roku zdążyła już reprezentować Polskę na Eurowizji Junior w Paryżu zajmując tam drugie miejsce.

The Voice Kids V – Bitwa Mistrzów startuje już 26 lutego o 20:00 w TVP2. W pierwszym odcinku utwór „Lecę” usłyszymy po raz pierwszy na żywo.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s