Oskar Kucmann rusza „Przed siebie”!

„Przed siebie” to piosenka o przemijaniu, ulotności i stawianiu kolejnych kroków do przodu, pomimo przeciwności. Mowa o miłości, która nie zawsze dodaje skrzydeł. Czasem je podcina, niszczy i mąci. Najwyższa pora zapomnieć, odwrócić się, uśmiechnąć i uciec „przed siebie”.
Za tekst i produkcję odpowiedzialny jest Jakub Dąbrowski.

Długo myślałem o tym jak na dobre zamknąć pewien etap w moim życiu – postanowiłem napisać o tym piosenkę. Był to długi, bardzo inspirujący czas, podczas którego, prócz zrobienia świetnej piosenki, wyjaśniłem wiele spraw – sam z sobą. Na każdym etapie produkcji do głowy wpadały nam nowe pomysły, które na bieżąco wprowadzaliśmy w życie. Efekt jest, moim  zdaniem, rewelacyjny! Zapraszam ze mną – przed siebie! – mówi o singlu Oskar.

Przed siebie” we wszystkich serwisach streamingowych

Oskar Kucmann – swoją przygodę ze śpiewem rozpoczął jeszcze zanim potrafił dobrze mówić. Muzyka towarzyszy mu od zawsze. Uczęszczał do Broadway Musical School, gdzie ćwiczył umiejętności taneczne, aktorskie i śpiew. Jest laureatem stypendium wokalnego ufundowanego przez fundację Dariusza Michalczewskiego „Równe szanse”. Oskar stara się łamać stereotypy i każdego dnia wychodzić ze swojej strefy komfortu. W wolnym czasie kolekcjonuje ładne filiżanki.

Oskar Kucmann:
Facebook: https://www.facebook.com/oskarkucmannmusic
Instagram: https://www.instagram.com/oskar.kucmann

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s