Premiera osobistego i wzruszającego singla KAZADI „Wyobraźnią”

KAZADI tuż przed Świętami dzieli się bardzo ważnym dla siebie utworem, dającym nadzieję i ukojenie, skłaniającym do refleksji.

 „Otwieram się przed wami bardziej niż kiedykolwiek i dzielę utworem bardzo dla mnie trudnym i osobistym. Utworem, który dał mi to światełko w tunelu i pomógł mi przejść/poradzić sobie z czymś z czym nie chciałam nigdy się mierzyć. Mimo, iż nie jest to utwór świąteczny – postanowiłam ukazać go Wam właśnie teraz. Święta Bożego Narodzenia to nie tylko radosny czas, to również czas refleksji, wspomnień a czasami melancholii i tęsknoty. Nie każdy z nas może być ze swoimi Bliskimi, ich brak w takich momentach doskwiera bardziej niż w pozostałe dni w roku.
W ten czas chciałam podarować Wam światełko nadziei i tymi dźwiękami  otulić wasze serca.
Mi bardzo pomogły. Mam nadzieję, że pomogą i Wam. 
 
Dedykuję ten utwór każdemu kto stracił kiedyś kogoś bliskiego, za kim mimo upływu czasu dalej tęskni, o którym dalej ciepło myśli albo z czyim odejściem nie może lub po prostu nie jest gotowy się jeszcze pogodzić. 
 
Czas leczy rany, dobra energia i ciepło koi co wydawało się nie do ukojenia, a z oczu zamiast łez ulecą motyle„. 🦋 – mówi o singlu Artystka.

POSŁUCHAJ „WYOBRAŹNIĄ”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s