Duet Utracki|OBWN zaprasza w muzyczną podróż z drugim singlem „Inkantacje”

Projekt Utracki|OBWN miał swoje początki już w podstawówce gdzie Bartek i Kuba poznali się jako koledzy z klasy. Nie wiedzieli jeszcze, że ta znajomość przerodzi się w długoletnią przyjaźń i muzyczną podróż. Po drodze próbowali swoich sił grając razem w zespole czy wspólnie komponowali utwory i wspierali wzajemnie swoją twórczość. Następnie ich muzyczne drogi krzyżowały się wielokrotnie, aż na początku 2021 roku panowie spotkali się w studiu i napisali dwa utwory – „Drogę” oraz „Inkantacje”. Doskonałe wieloletnie zrozumienie, doświadczenie i wspólne pomysły, zaowocowały szeroko pojętą muzyką elektroniczną, a ilość materiału który stworzyli, przerosła ich najśmielsze oczekiwania. Postanowili oficjalnie przedstawić się jako duet i wydać płytę, która ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku.

POSŁUCHAJ „INKANTACJE W STREAMINGU

O ALBUMIE:

Nasza płyta to smaczne połączenie muzyki elektronicznej i szeroko rozumianego popu w nowym wydaniu. Jak można opisać nasze utwory? Droga to piosenka o byciu sobą i łamaniu wcześniej stawianych sobie postanowień, na rzecz odrobiny nocnego szaleństwa. Z drugiej strony mamy jednak balladowe Inkantacje, które zabierają nas w mistyczną podróż pełną tęsknoty i miłości. Reszta zawartości płyty jest ściśle strzeżona i do momentu publikacji pozostanie tajemnicą…

BIO

Bartosz Utracki jest wokalistą oraz producentem ze Szczecina, aktualnie związanym z muzyką elektroniczną w projekcie MYSEN. Ćwierćfinalista XI edycji The Voice of Poland zdobywał swoje muzyczne doświadczenie w różnych projektach muzycznych, w których komponował muzykę oraz pisał teksty. Absolwent Akademii Sztuki w Szczecinie, uczestnik wielu europejskich konkursów oraz festiwali muzycznych. Jakub Wojciechowski (OBWN) jest producentem muzycznym, kompozytorem i realizatorem dźwięku ze Szczecina, mieszkającym w Warszawie. Współpracuje z wieloma artystami jako producent i songwriter. Komponuje muzykę do filmów krótkometrażowych, trailerów oraz reklam. Stworzył również wiele dźwięków i miksów jako sound designer i realizator, co było pomocne w jego karierze artysty.

Instagram

Facebook

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s