Mikołajkowa niespodzianka od Mikołaja Macioszczyka – premiera świątecznej piosenki

Mikołaj Macioszczyk z okazji mikołajek przygotował muzyczną niespodziankę w postaci premiery świątecznej piosenki. „Nie Jesteś Sam” to poruszająca opowieść niosąca za sobą wartościowy przekaz, który warto mieć na uwadze nie tylko w czasie świątecznym. Premiera utworu we  wszystkich serwisach streamingowych odbyła się 6 grudnia.

Najnowszy utwór pt. „Nie Jesteś Sam” jest pewnego rodzaju niespodzianką z okazji Mikołajek, ponieważ premiera odbyła się 6 grudnia. Jest to poruszająca świąteczna opowieść, która niesie za sobą wartościowy przekaz – ma przypominać, co tak naprawdę jest najważniejsze.

Nowy, świąteczny singiel Mikołaja Macioszczyka pt. „Nie jesteś sam” dostępny na wszystkich portalach streamingowych. Ten singiel to świąteczny prezent Mikołaja na Mikołajki. Artysta pragnie przekazać słuchaczom dobrą energię. Za utworem kryje się również świąteczna historia, która wyjaśnia nam tradycyjne wartości, które w naszym kraju pielęgnuje się od wielu stuleci. Znajdziemy tu m.in. odpowiedź na pytanie: po co nam pusty talerz przy wigilijnym stole.

autorzy tekstu: Maryla Wodyk, Mikołaj Macioszczyk
autor muzyki: Mikołaj Macioszczyk

Mikołaj Macioszczyk jest absolwentem IX LO w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (ukończył kierunek turystyka i rekreacja). Gry na gitarze i śpiewu uczył się sam. Razem z kolegą perkusistą założył zespół muzyczny. Pisze własne utwory. Aktualnie jest o krok od wydania swojej debiutanckiej płyty. Wziął udział w 10 i 11 edycji programu „The Voice of Poland”. W 11 edycji śpiewał w odcinkach na żywo i dotarł do półfinału. Swoje muzyczne korzenie zapuszcza w szeroko pojętej alternatywie, a brzmienia instrumentalne utrzymuje w klimacie pop. W jednym ze swoich utworów śpiewa: „co się tyczy marzeń, goń je choćby pod wiatr” – i tę zasadę stosuje również w swojej twórczości. Krótko po programie zorganizował zbiórkę crowdfundingową pt. „Miki Na Fali”, która, dzięki dużemu zaangażowaniu fanów, zakończyła się sukcesem. Tytuł zbiórki nie był przypadkowy, ponieważ jego pierwszym singlem, który trafił do szerszego grona słuchaczy była „Fala”.

Na swoim koncie ma także wiele nieszablonowych pomysłów jak np. koncert zagrany za dachu pływającej łodzi, co zostało uwiecznione w formie oficjalnego teledysku do coveru przeboju Krzysztofa Krawczyka pt. „Chciałem Być”. Jako jeden z niewielu artystów, mimo pandemii, wychodził po publiczności, starając się organizować występy w kreatywny sposób – nie ograniczając się do koncertów online. W styczniu 2021 roku, w ramach akcji „Pociąg do normalności”, przemierzył całą Polskę, grając na dworcach poszczególnych miast. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s