Michael Bublé życzy Wesołych Świąt! Posłuchaj singla „The Christmas Sweater” z wyjątkowej edycji płyty „Christmas”

Michael Bublé przedstawia nową świąteczną piosenkę „The Christmas Sweater”, która uświetnia jubileuszową reedycję klasycznego już albumu artysty pt. „Christmas”. Wersja deluxe przygotowana została okazji 10. rocznicy premiery i jest już dostępna w sprzedaży fizycznej oraz w serwisach streamingowych.

Album „Christmas” Michaela Bublé rozszedł się w nakładzie 16 milionów egzemplarzy i zgromadził 4 miliardy streamów (co przekłada się na sprzedaż 60 milionów płyt). Dziesięć lat po premierze „Christmas” wciąż towarzyszy ludziom w okresie świątecznym, a piosenki z płyty słychać w domach, sklepach, restauracjach. Krótko mówiąc, album Michaela Bublé stał się bożonarodzeniowym soundtrackiem na całym świecie.

W 2021 roku ta kultowa płyta została wznowiona w dwóch wyjątkowych wersjach.

W zestawie Deluxe Edition, oprócz oryginalnej płyty CD,  znalazł się bonusowy krążek z 7 utworami, które Michael Bublé wybrał osobiście. Dwa utwory zostały nagrane na nowo. Mowa o „The Christmas Sweater”, którego współautorem jest sam artysta, oraz nowej, studyjnej wersji jednego z najwspanialszych świątecznych klasyków, czyli „Let It Snow!” (została zarejestrowana w słynnych Abbey Road Studios w Londynie wraz z towarzyszeniem BBC Big Band Orchestra). Ponadto na reedycję pod hasłem „Christmas: 10th Anniversary” trafiły piosenki „The More You Give (The More You’ll Have)” oraz „Winter Wonderland” zaśpiewana w duecie z Rodem Stewartem.

Z kolei wydawnictwo typu Super Deluxe Edition przyjęło formę ekskluzywnego boxu. Oprócz opisanego powyżej dwupłytowego wznowienia „Christmas: 10th Anniversary” fani znajdą w nim 48-stronicową książeczkę z listem napisanym przez Michaela Bublé do fanów12-calowy zielony winyl z materiałem z oryginalnego albumu, płytę DVD „The Making of Christmas” z zakulisowymi ujęciami z pracy nad płytą, a także unikatową, świąteczną ozdobę6 arkuszy papieru do pakowania i 6 świątecznych kartek.

Michael Bublé to multiplatynowy wokalista, laureat wielu nagród Grammy i Juno, który może poszczycić się czterema albumami na szczycie listy sprzedaży w USA, licznymi przebojami oraz ośmioma wyprzedanymi trasami koncertowymi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s