James Blunt wydał płytę z największymi przebojami!

James Blunt przedstawia kolekcję z największymi przebojami „The Stars Beneath My Feet (2004-2021)”. Swoją 17-letnią karierę, w trakcie której sprzedał 23 miliony płyt, twórca przeboju „You’re Beautiful” świętuje nie tylko płytą z hitami, ale także trasą koncertową, w ramach której 29 maja 2022 roku wystąpi w Atlas Arenie Łódź.

Na wydawnictwo „The Stars Beneath My Feet (2004-2021)” trafiły nie tylko uwielbiane przez fanów przeboje, ale i cztery nowe piosenki – „Love Under Pressure”„Unstoppable”„Adrenaline” i „I Came For Love” – oraz cztery nagrania koncertowe, w tym z występu na festiwalu Glastonbury. W zestawie znalazły się również utwory z ostatniej i pokrytej złoten płyty artysty pt. „Once Upon A Mind” – piosenka „Cold” oraz poruszająca ballada dla ojca zatytułowana „Monster”.

Niesamowite, że wydaję moje „greatest hits”. Chciałem zatytułować tę płytę „Greatest Hits (& Songs I Wish You’d Heard)”, ale dobrzy ludzie z Atlantic Records zasugerowali, że lepszym tytułem będzie „The Stars Beneath My Feet”. Gdybyście chcieli, żeby James Blunt wydał tylko jeden album, byłby to właśnie ten. Znalazło się tu trzydzieści wspaniałych utworów, w tym nagrania koncertowe z Glastonbury i innych miejsc oraz cztery nowe piosenki. Z okazji premiery, w przyszłym roku ruszam w trasę. Nie mogę się doczekać, by się z Wami spotkać – mówi James Blunt.

Klasyczny już dziś debiut Jamesa Blunta, czyli „Back To Bedlam” z 2004 roku, niedawno został uznany za jeden z najlepiej sprzedających się albumów dekady. Jego ostatnia płyta – „Once Upon A Mind” – ugruntowała pozycję Jamesa jako autora szczerych i pełnych emocji piosenek, z którymi ludzie mogą się utożsamiać. Na krążku Blunt wrócił do tego, co potrafi robić najlepiej, czyli pisania klasycznych piosenek, które poruszają serce i umysł.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s