Nowy singiel i teledysk ARS LATRANS Orchestra „Tajne sztuczki”

ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny tworzony specjalnie na, organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS, interdyscyplinarny festiwal sztuki. Każdego roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków, którzy wspólnie komponują utwory inspirowane tematem festiwalu. W tym roku artyści wzięli na warsztat emocje rodzące się w obliczu miłości. 

W składzie Orkiestry usłyszymy między innymi takich wykonawców jak: Bass Astral [Kuba Tracz],  §runforrest [Grzegorz Wardęga], Odet [Aleksandra Dąbrowska], dybiński [Nikodem Dybiński], Gypsy and the Acid Queen [Kuba Jaworski], Clock Machine/kidei [Jakub Wojtas i Piotr Wykurz]. 

„Tajne sztuczki” czyli kolejny singiel ARS LATRANS Orchestra, to zaproszenie do ARSowej  sypialni, w której dzieje się magia i niemałe przyjemności. Jest to lekka opowieść o rozkoszy i przyciąganiu się dwóch ciał. Opowieść o namiętności i pożądaniu, o cielesności i metafizyce. Zupełnie wprost, nasza historia o sztuce miłości, gdy nikt nie patrzy. 

Teledysk do utworu “Tajne Sztuczki” został złożony z archiwalnych nagrań VHS, zarejestrowanych podczas obozów twórczych, kiedy wymyślaliśmy oraz nagrywaliśmy piosenki na płytę “Sztuka Miłości”. Zapraszamy do obejrzenia naszej krótkiej historii video  “z puszczeniem oka”, zza kulis, bez makijażu i stylizacji.

Zobacz teledysk: 

Singiel w serwisach cyfrowych: https://ffm.to/ARSLATRANSsztuczki

Płyta w serwisach cyfrowych: https://ffm.to/ARSlatransSZTUKAmilosci

Twórcy ogłosili ostatnio swoją pierwszą w historii trasę koncertową. Album „Sztuka Miłości”  jeszcze tej jesieni na żywo usłyszeć będzie można w: 

4.12 – Warszawa (Praga Centrum) 

5.12 – Wrocław (Klub Łącznik) 

9.12 – Katowice (Królestwo) 

11.12 – Kępno (Gramophone) 12.12 – Gdańsk (Drizzly Grizzly)

Płyta dostępna w sprzedaży na kulturalnysklep.pl, empik.com oraz w salonach Empik.

https://kulturalnysklep.pl/product-pol-99152-Sztuka-milosci.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s