ZAWADZKI POWRACA! PODPALMY RAZEM „LONT”!

Po bardzo ciepłym przyjęciu debiutanckiego singla, Zawadzki z jeszcze większym zapałem i optymizmem zabrał się do dalszej pracy, tym razem zapraszając do współpracy KIWI oraz Jakuba Dąbrowskiego, który jest producentem nagrania. „Lont” to utwór utrzymany w synthpopowej stylistyce, będący ukłonem w stronę brzmień lat 80. i 90.

„Lont” to dla mnie manifest porzucania konwenansów, reguł, tego co wypada i nie wypada. Chciałbym, żeby dzięki mojej muzyce świat był bardziej kolorowy. Niestety sam się nie pokoloruje – potrzeba chęci i odwagi by codzienną szarość zabarwić wszystkimi kolorami tęczy! 

– mówi o utworze Zawadzki


Zawadzki to chodzący wulkan różnorodności. Wokalista i aktor. Wielki fan jazzu, synth popu i piosenki aktorskiej. Studiował przy Teatrze Muzycznym w Gdyni Musical, gdzie rozpoczął drogę wokalną, następnie w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, gdzie została w nim zaszczepiona miłość do muzyki z tego gatunku. Powiązany z Teatrem Cracovia i zespołem Zawadzki & LONE, z którym tworzy i koncertuje w obszarach około jazzowych. Jego repertuar inspirowany jest twórczością takich wokalistów jak Jamie Cullum, Theo Hutchcraft, Stromae. Często łączy te brzmienia z klimatem lat 80’tych. „Przypadki” – pierwszy singiel Zawadzkiego został bardzo dobrze odebrany przez słuchaczy w serwisach muzycznych. „Lont” to kolejny singiel, kolejny krok do debiutanckiego albumu artysty.

“Lont” we wszystkich serwisach streamingowych:

Facebook: https://www.facebook.com/zawadzkimusic
Instagram: https://www.instagram.com/zawadzki.music

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s