MAS z najnowszym singlem „Dziękuj”

MAS to kolejne wielkie odkrycie Niebieskiego Labelu. To skromność i wulkan emocji w jednym. Ciężko przejść obok jej twórczości obojętnie! Właśnie wydała swój najnowszy singiel „Dziękuj”.

Pisząc utwór „Dziękuj” miałam za sobą, kilka trudnych doświadczeń. W momencie pisania, odeszła z mojego życia osoba, którą bardzo kochałam. Moja babcia. Zauważyłam, że tak trudno ludziom wypowiadać to słowo. Dziękować za życie, za to że żyjemy na ziemi, tylko raz. Tworzymy więź, kochamy, budujemy dom, fundament istnienia, swoje miejsce na ziemi. Uczymy się dziękować, nie tylko sobie, ale także innym, na tej zwariowanej planecie

mówi Artystka o singlu.

MAS ma 24 lata, mieszka w Krakowie. Z muzyką związana jest od najmłodszych lat. Na codzień jest sweengującą perkusistką z Litewskimi korzeniami. Pasję do muzyki, zrodził w niej ojciec, który jest perkusistą.

Jako dziecko słuchała mnóstwa jazzu i ciężkiego rocka. Aktywnie bierze udział w kilku projektach muzycznych z pogranicza muzyki alternatywnej i jazzu. W wieku 19 lat rozpoczęła nagrywanie pierwszej Epki, którą nazwała MAS „The Girl”. W 2017 roku wydała drugą Epkę „Podróże”, którą stworzyła razem z producentem Michałem Ziomkiem. Obecnie pracuje nad swoim kolejnym wydawnictwem.

“Dziękuj” we wszystkich serwisach streamingowych

Facebook: https://www.facebook.com/masmuzyka
Instagram: https://www.instagram.com/masmuzyk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s