VINAI i LA Vision z ekscytująca kooperacją”Hide Away”

Włoski duet VINAI tym razem połączył siły z producentem LA Vision, a efektem tej współpracy jest pełen subtelności i emocji klubowy hit „Hide Away„. Podstawą nagrania są refleksyjne wokale i charakterystyczny skoczny rytm zdolny porwać tłum w największych salach. „Hide Away” ze swymi syntetycznymi harmoniami wokalnymi oraz dudniącym basem to gwarancja dobrej zabawy.

VINAI w ubiegłym roku powrócili do Spinnin’ Records i wydali przebojowy numer „Rise Up„, który zgromadził ponad 100 milionów streamów. Włoscy mistrzowie bynajmniej nie spoczęli na laurach, publikując kolejno singiel „On N On” oraz pojawiając się gościnnie w nagraniu „Up All Night” Afrojacka. Duet od 2011 roku konsekwentnie umacnia swoją pozycję, występując na dużych scenach festiwali i dopracowując swe brzmienie, oparte na tłustych basowych bitach i zaraźliwych melodiach, dopełnionych ujmującymi wokalami i gładkimi popowymi aranżacjami.

Marco Sissa, lepiej znany jako LA Vision, to nowa postać na scenie. Artysta zdołał już jednak zaznaczyć swą obecność wydanym w ubiegłym roku kawałkiem „Hollywood„, przy którym wspierał go gwiazdor muzyki dance Gigi D’Agostino. Piosenka z miejsca namieszała w klubach na całym świecie i stała się wizytówką brazylijsko-włoskiego producenta. Dziś utwór ma ponad 100 milionów streamów na Spotify. Łączący zmysłowy pop z porywającymi dance’owymi motywami (sprawdźcie koniecznie remix „Underwater Love” Aloka i Timmy Trumpet), LAVision to jedno z najgorętszych nazwisk na współczesnej tanecznej scenie.

HideAway” to rzadki przykład kooperacji, która jest czymś więcej niż sumą talentów tworzących ją artystów. Połączyli oni pulsujące basowe akordy, z mocnym wokalem, melancholijnym klimatem i porywającym refrenem. Wielowarstwowe bity stanowią tło dla słodko-gorzkiej piosenki niesionej wspaniałym zaśpiewem. Mamy tu nieco klasycznego house’u pomieszanego z eurodance’em i współczesną produkcją. A podsumowując „HideAway” to po prostu ponadczasowa taneczna perełka.

POSŁUCHAJ W STREAMINGU

fot. materiały prasowe / Warner Music Poland

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s