Leepeck „Na mnie już czas” [STREAMING PARTY]

Album „Na mnie już czas” to dziesięć piosenek, które w poruszający i unikalny sposób opowiadają o ludziach, miłości i przemijaniu. O kondycji człowieka naszych czasów. Mówią też o samym twórcy i jego wrażliwości.

Album dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych: https://agoramuzyka.ffm.to/leepecknamniejuzczas

Kulisy powstawania albumu zostały ujęte w filmie, który można zobaczyć w serwisie Youtube:

„Na mnie już czas” to płyta drogi. Podróży przez inne wymiary. Zanurzenia w głąb siebie. Z drugiej strony jest to bardzo prosty i melodyjny album wpadający w ucho niesłychanie szybko. Dźwięki i słowa odbijają się od ścian i łapią słuchacza za serce. Leepeck swoim głosem budzi w nas radość i tęsknotę. Hipnotyzuje. Uzależnia.

Tracklista:

  1. Alicja
  2. Marsjanie
  3. Wiosna Jest Kobietą
  4. Na Mnie Już Czas 
  5. Lepiej Nie Mieć Nic
  6. Ze Mną Idź
  7. Babie Lato 
  8. Carla (Hepi Jestem Tu)
  9. Jesteś
  10. Noce Kryształowe

Album promują single: “Marsjanie” feat. Wojtek Mazolewski“Alicja” feat. Natalia Przybysz“Babie Lato”“Carla” oraz tytułowe “Na Mnie Już Czas” feat. Anita Lipnicka

Stawiając płytę na sklepowej półce należałoby ją umieścić w dziale z alternatywnym popem. Niemniej jednak słuchacze szukający nawiązań do starych brzmień z pogranicza folku, country, bluesa i psychodelicznego rocka również znajdą w niej coś dla siebie.

Płytę CD można zamówić KulturalnySklep.pl

fot. Marceli Kuran

Leepeck (wym. Lipek) naprawdę nazywa się Piotr Lipka (rocznik 79’) – urodzony w Warszawie, kompozytor, autor tekstów, wokalista, członek i współzałożyciel zespołu Bohema oraz twórca solowego projektu Leepeck. Brał udział w wielu znaczących wydarzeniach muzycznych: m.in. XLIV Festiwal w Opolu, Opole Songwriters Festivl czy XII Przystanek Woodstock. Leepeck, otwierał koncerty m.in. takich gwiazd jak Green Day, T.Love. Album “Na Mnie Już Czas” jest następcą wydanej w 2017 roku płyty “Borderline”, która została bardzo ciepło przyjęta przez publiczność oraz dziennikarzy muzycznych, zbierając bardzo pozytywne recenzje.

„Świata nie ma, świat się staje”. Tak Leepeck śpiewa w jednej z piosenek, która otwiera dzisiejszą playlistę „Alternatywna Polska” na Spotify. Pozwólcie mu zabrać się w kosmiczną podróż a na pewno zapamiętacie ją na zawsze.

STREAMING PARTY:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s