Faustyna Maciejczuk „Bez granic”

Faustyna Maciejczuk nagrała singiel, który zaskoczy wszystkich. Utwór „Bez granic” jest naładowany taneczną energią i ukazuje odważne oblicze artystki.

Faustyna Maciejczuk nie traci czasu i mocno pracuje na swoje pięć minut. Zaraz po wydaniu EPki „Przebudzenie” zajęła się nowym materiałem a teraz wypuszcza świeżutki singiel. Utwór „Bez granic” to taneczna petarda i odsłania drapieżną stronę artystki. To też jeden z tych kawałków, przy którym można się zapomnieć.

Nowy numer Faustyny jest dostępny w serwisach cyfrowych. Teledysk do niego można oglądać na oficjalnym kanale wytwórni FONOBO Label, z którą Faustyna związana jest od samego początku. Reżyserką i autorką scenariusza do klipu jest Izabela Zubryckaa autorem zdjęć do video – Mateusz Hernik.

Twórcy teledysku przemycili w nim niespodziankę dla fanów i słuchaczy FONOBO. W klipie występuje Jann, czyli artysta, który, podobnie jak kiedyś Faustyna, zaistniał na rynku muzycznym wydając debiutancki singiel w ramach akcji FONOBO Pitcher.

Faustyna Maciejczuk to urodzona artystka. Przeszła przez wszystkie etapy edukacji muzycznej, kształciła się w szkole muzycznej w klasie skrzypiec i po trzynastu latach nauki ukończyła z wyróżnieniem II stopień Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej. Uczestniczyła też w przedsięwzięciach Opery i Filharmonii Podlaskiej, występowała w takich musicalach jak „Korczak” i „Skrzypek na dachu” oraz w operze „Traviata”. Obecnie współpracuje z wytwórnią FONOBO Label, w której wydała swoją pierwszą EPkę pt. „Przebudzenie”. Aktualnie pracuje nad nowym materiałem.

Słuchaj singla „Bez granic”: https://backl.ink/147645342

Oglądaj teledysk:

Faustyna:

FB: https://www.facebook.com/faustynaem

IG: https://www.instagram.com/faustynam/

YT: https://www.youtube.com/channel/UCKxKRqQ4DRcrkgShXs9FXnA

TikTok: https://www.tiktok.com/@faustynam3

POLECAMY NASZ WYWIAD Z ARTYSTKĄ PRZEPROWADZONY PO UKAZANIU SIĘ JEJ DEBIUTANCKIEJ EP „PRZEBUDZENIE”: „TROCHĘ LECĘ Z KOLOROWYM WIATREM ALE PODOBA MI SIĘ OBRANY KIERUNEK”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s