The Party Is Over feat. Człowiek „Pocztówka z wakacji” | Papa Dance cover

40 lat temu powstał utwór Pocztówka z Wakacji zespołu Papa Dance, który doskonale przywołuje zapachy i smaki wyjazdów na kolonie i letnich dancingów lat 80. Pierwszy dzień lata już za nami, dlatego wraz z Karolem Stolarkiem vel Człowiek (Mona Polaski) The Party is Over wypuszcza własną interpretację tego letniego numeru. Posłuchajcie jak brzmi przygotowany na dwa głosy.

Poznaliśmy się z Karolem na jednej z dzikich plaż… Niestety nie było tak idealnie. Niemniej równie interesująco, bo podczas finału Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie. Blisko do morza i paprykarza. Zainspirowani tym spotkaniem, wspólną energią i miłością do dawnych piosenek po prostu zrobiliśmy ten cover. Po błogosławieństwie ze strony autora tekstu Pana Marka Dutkiewicza, dostaliśmy wiatru w żagle. W dodatku wysyłamy do Was Pocztówkę Videoklip, który Karol własnoręcznie przygotował, korzystając z kolorystyki oryginalnych zeskanowanych pocztówek z lat 80 – mówią o singlu Artyści

Obraz, zabierze Was nad piękny Bałtyk. Wśród bohaterów na jednej z plaż będzie można spotkać m.in Zbigniewa Wodeckiego, Andrzej Zauchę, czy Seana Connery.

The Party Is Over to:

Daria Ryczek – Zając i Michał Wajdzik – Radziejowski, duet katowickich muzyków, tworzących od ponad 6 lat materiał z pogranicza elektroniki i alternatywy który pod względem przede wszystkim lirycznym podejmuje otwartą dyskusję ze światem. Ich ostatnia płyta „Pluton staje się planetą” dotyka problemów ekologii, człowieka, odosobnienia, problemów rzeczywistości. „Mimo tego że podejmujemy trudne tematy wierzymy, że dla kogoś są one równie ważne jak dla nas”.

Daria na codzień pracuje nad własną płytą i piszę teksty dla innych artystów m in Kaśki Sochackiej, Vellow.  Michał działa producencko pod pseudonimem Rabbit on The Moon, gdzie tworzy muzykę z pogranicza ambientu, EDM, space music.

fot. materiały prasowe
KONCERTY

- Chill Strefa - MOK SIemianowice 16.07

- Local Warming Olsztyn 17.07

- Centrum Kultury Wawer Warszawa 21.08

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s