Piotr Prysiaznik „Miłość już nie będzie snem”

“Miłość już nie będzie snem” to premierowy, wakacyjny utwór mieszkającego w Berlinie Piotra Prysiaznika. Do debiutanckiego singla, który jest zapowiedzią całej płyty powstał teledysk.

“Miłość już nie będzie snem” to wpadający w ucho utwór, opowiadający o naszych marzeniach, samotności i wielkim pragnieniu znalezienia ,,swojej” miłości.  Tematem piosenki jest coraz większy problem uzależnienia się od mediów społecznościowych wielu młodych ludzi oraz związane z tym konsekwencje  – samotność, depresja i brak kontaktu z innymi ludźmi w ,,realnym świecie”.

Piotr Prysiaznik jest producentem i autorem tekstów, obecnie mieszka w Berlinie.

„Miłość już nie będzie snem” to debiutancki singiel z obecnie powstającego albumu ,, Otwórz mój świat”, na który złożą się kompozycje o różnorodnym zabarwieniu muzycznym i tekstowym.

Piotr Prysiaznik prezentuje się nie tylko jako artysta, ale także jako autor tekstów i kompozytor. Jego największą inspiracją jest sentyment do syntezatorów lat 80-tych oraz fascynacja brzmieniami perkusji.Posłuchaj utworu w serwisach cyfrowych: https://distrokid.com/hyperfollow/ter3/otwrz-mj-wiat

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s