Blasky „Zostań panem swoich myśli”

“Zostań panem swoich myśli” to drugi utwór projektu Blasky, za którym stoją Michał Starnawski i Paweł Zakrzewski. Nowa propozycja jest kontynuacją ich działalności, która odnosi się w sposób interesujący do alternatywnego rocka.

Niemądrą rzeczą jest, gdy wykonawca pisze na temat swojej twórczości. Nie ma żadnego znaczenia, czym ta twórczość jest dla nas, dla wykonawców. Liczy się tylko to, co odnajdą w niej słuchacze. Czy będzie to coś pozytywnego, inspirującego? Dobrze by było, ale nie mamy na to żadnego wpływu. Więc niech ludzie słuchają, interpretują po swojemu, a jeśli komuś nasza piosenka  jakoś pomoże w codziennych zmaganiach z życiem, będzie to dla nas największa satysfakcja

– Michał Stanowski

Tworzę i nagrywam muzykę, która w duszy mi siedzi i gra… a jak to wychodzi? Oceńcie sami 

– to mówiłem ja Paweł Zakrzewski

Duet BLASKY to formacja wirtualna. Nigdy nie spotkaliśmy się, nie widzieliśmy na żywo. Gramy komunikując się poprzez Internet. Co z tego wychodzi?

– Blasky

BLASKY to duet – nowoczesna forma współpracy muzycznej w otaczającym nas pandemicznym świecie. “Gramy rocka, metal, grunge – gramy to, co w sercach nam gra. Dla Was!”

BLASKY tworzą:

Michał Starnawski – wokalista i autor tekstów. Przygodę ze śpiewaniem zaczynał od poezji śpiewanej. Nigdy nie myślał, że będzie śpiewał w tak „ciężkim” projekcie jak BLASKY.

Paweł Zakrzewski – dusza i twórca projektu BLASKY. Gitarzysta, w dobrych czasach grywał w metalowej formacji– Geisha Goner, obecnie gitarzysta w rockowym No More Jokes. Autor, twórca, producent i wykonawca muzyki pod szyldem BLASKY.

*****

BLASKY można posłuchać na :
Facebook: https://www.facebook.com/blasky-101840182041385
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=5wrRdyKIpVg

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s