Katya „Alive”

Kojące brzmienie pianina przeplatane elektronicznymi akcentami i prawdziwa wrażliwość – taki właśnie jest najnowszy singiel, który prezentuje Katya, kolejna podopieczna wytwórni Niebieski Label. “Alive” to utwór stworzony we współpracy z utalentowanymi producentami – Michałem i Mateuszem Sarapata. Singlowi towarzyszy również przepiękny teledysk nagrany nad polskim morzem.


Nadzieja, prawdziwa mieszanka uczuć i emocji, to słowa, które najbardziej opisują utwór “Alive”, powstały we współpracy z Weroniką Veirą Gabryelczyk i Michałem Ciesielskim.  Do tej pory bałam się otworzyć i pokazać światu, co mi w duszy gra, o czym myślę, jakie mam odczucia. Kilka lat temu los postawił na mojej drodze wspaniałe osoby, które pomogły mi w przelaniu swoich myśli na papier. Dzięki nim, powstał singiel “Alive”. Mam nadzieję, że każdy słuchacz zamknie na chwilę oczy i pozwoli się przenieść w inny świat, zapominając o troskach codzienności. Niezwykłej przestrzeni i piękna nadali utworowi  producenci Michał i Mateusz Sarapata, i tak, po 4 latach leżakowania w szufladzie, kompletny utwór możecie słuchać teraz Wy. Jestem katya i to początek mojej muzycznej historii. Zapraszam Was do swojego świata – mówi o utworze Katya.


Katya, a właściwie Katarzyna Wołoszyn to wokalistka ze wschodnimi korzeniami.

Pochodzi z muzycznej rodziny, od najmłodszych lat uczyła się gry na skrzypcach, finalnie uzyskując tytuł magistra sztuki w zakresie wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Założycielka i trenerka wokalna studia artystycznego Tu Kultura w Słupsku. Szerszej publiczności dała się poznać podczas udziału w ogólnopolskich festiwalach piosenki, koncertów ze słupskimi i bydgoskimi filharmonikami oraz współpracy z dyrygentem, kompozytorem i aranżerem Bohdanem Jarmołowiczem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s