CUKIER “Lubię gdy cię nie ma”

“Znaleźć właściwą równowagę między samotnością a tłumem – to jest sztuka”. Przytoczony cytat z Charlesa Bukowskiego bardzo dobrze oddaje przesłanie zawarte w nowym utworze od zespołu CUKIER. “Lubię gdy cię nie ma” to nieoczywista ballada z nieoczywiście podanym do niej obrazkiem.

Zespół CUKIER jest synonimem współczesnego eklektyzmu w muzyce. Artyści swobodnie poruszają się między gatunkami, co potwierdzili nie tylko na debiutanckim albumie, ale również w opublikowanym niespełna miesiąc temu utworze “Spaliłem dla niej Rzym”. Wywołana piosenka jest również pierwszym singlem zapowiadającym nowy długogrający materiał CUKRU. Jej kolejną odsłoną – zarówno promocyjną, jak i muzyczną – jest indie-popowa ballada “Lubię gdy cię nie ma”.

Inspiracją do „Lubię gdy cię nie ma” są ludzie, którzy potrafią dawać sobie dużo przestrzeni, będąc razem. To jest tekst o dojrzałości, zrozumieniu i zaufaniu. “Lubię gdy cię nie ma” to opowieść o szczerości w świecie, gdzie jest to luksus, na który niewielu stać. Czy jesteśmy gotowi mówić najbliższej osobie o czym rzeczywiście myślimy? Czy jesteśmy w stanie być z kimś i jednocześnie funkcjonować w pełnej zgodzie ze sobą? Na te pytania stara się odpowiedzieć najnowszy singiel CUKRU.

Teledysk autorstwa Cool Kolektyw jest już dostępny na kanale KayaxTV:

Oprócz dwóch singli wiadomo już, kiedy ukaże się nowy album zespołu CUKIER i jaka będzie jego nazwa – „CK Anderson”będzie dostępny dla słuchaczy w wersji fizycznej i cyfrowej już 7 lipca! Wcześniej artyści zapowiedzą preorder wydawnictwa zawierający niespodzianki dla tych, którzy zdecydują się nabyć płytę na CD jeszcze przed premierą.

„Lubię gdy cie nie ma”

na wszystkich największych serwisach streamingowych: kayax.lnk.to/LubieGdyCieNieMa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s