Zawadzki „Przypadki”

Zawadzki to kolejny mocny debiut spod szyldu Niebieskiego Labelu. Singiel “Przypadki” to wyjątkowa podróż w elektroniczne, taneczne klimaty lat 80’. Utwór powstał we współpracy z Arkiem Kłusowskim oraz Maciejem Sawochem. To również pierwsza zapowiedź debiutanckiego albumu artysty. “Przypadkom” towarzyszy również szalony i kolorowy teledysk.


Przypadki są dla mnie realizacją długo odkładanego planu, o którym myślałem że może być zbyt ciężki do realizacji. Nadszedł moment, że postanowiłem wziąć byka za rogi i nie odpuścić, bo nie na samych przypadkach w życiu można polegać. Przypadki to podróż w czasie do szalonych lat 80’, poszukiwaniu siebie i odwadze, by być tym, kim ma się ochotę być. Koloryt utworu ma na celu dodawać wiatru w żagle, by się nie oglądać za siebie, robić swoje z dystansem i uśmiechem na twarzy – mówi o singlu Zawadzki.

BIO:


Wokalista i aktor. Wielki fan jazzu, synth popu i piosenki aktorskiej. Studiował przy Teatrze Muzycznym w Gdyni Musical, gdzie rozpoczął drogę wokalną, następnie w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, gdzie została w nim zaszczepiona miłość do muzyki z tego gatunku. Powiązany z Teatrem Cracovia i zespołem Zawadzki & LONE, z którym tworzy i koncertuje w obszarach około jazzowych. Jego repertuar inspirowany jest twórczością takich wokalistów jak Jamie Cullum, Theo Hutchcraft, Stromae. Często łączy te brzmienia z klimatem lat 80’tych. Obecnie pracuje nad debiutanckim albumem, z którego pochodzi singiel „Przypadki”.

„Przypadki” we wszystkich serwisach streamingowych: https://ffm.to/ZawadzkiPrzypadki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s