Jakub Dąbrowski „ZOSTAW GO”

“ZOSTAW GO” to kolejny singiel 23-letniego Jakuba Dąbrowskiego. Utwór jest nawiązaniem do brzmień roztańczonych lat 80’, a swoją przebojowość zawdzięcza chwytliwej, skocznej melodii, ale także popowym dźwiękom syntezatorów i ironicznemu tekstowi. Utworowi towarzyszy również roztańczony teledysk w całości realizowany na Greenscreenie, w którym wystąpili wyjątkowi goście…

Dla mnie jest to ten rodzaj kawałka, z którym jednocześnie się lubię i nienawidzę. Z jednej strony skoczna muza, ironiczny tekst, a z drugiej strony drugie dno, które ubrane jest w cały ten popowy i wesoły nastrój, który pozwala pozwala mi trochę zakrywać to, co chcę powiedzieć dzięki muzyce tak po prostu, wprost i bez żadnych masek. Ale poza tym to taki mój prywatny hit na imprezki i nocne wypady samochodowe!

“ZOSTAW GO” powstał na początku 2021 roku ,kiedy razem z Kubą Galińskim spotkaliśmy w jego studio Piwnica u Galińskiego. Kawałek przechodził kilka totalnych przemian od aranżacji po tekst. Finalnie zostaliśmy przy vibie Papa Dance czy Bee Gees. Jest to utwór nawiązujący do popu z lat 80’. Piosenka opowiada historię gościa, który wysłał wiadomość do swojej ex, a ona zostawiła go na odczytanej wiadomości i nigdy nie odpisała. Podmiot przez cały kawałek próbuję przekonać swoją wybrankę, że to jednak z nim warto iść „w tango”
– mówi o singlu Jakub Dąbrowski.

BIO:


Jakub Dąbrowski to 23 letni producent, autor tekstów i wokalista. Muzykę pokochał dzięki swojemu nauczycielowi w szkole podstawowej. Poznał dzięki temu magię gry na gitarze basowej czy perkusji. Koniec końców trafił na Kubę Galińskiego, który wsparł jego talent i od tamtej pory współpracuje producencko z artystami takimi jak Jakub Skorupa czy Wojtek Szumański. Po godzinach produkuje i pisze swój debiutancki materiał.

Utwór “ZOSTAW GO” dostępny we wszystkich serwisach streamingowych: https://ffm.to/DabrowskiZOSTAWGO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s