Kroki „Underwater”

Po dwuletniej przerwie, Kroki powracają z nowym materiałem. „Underwater” to jednocześnie nowy singiel, jak i tytuł nadchodzącej EP-ki.  Do utworu powstał teledysk autorstwa Michała Sierakowskiego i wokalisty zespołu Jakuba Goleniewskiego.

Zespół Kroki, który jest połączeniem trzech muzycznych światów, tworzą producent Szatt, wokalista Jaq Merner i basista Paweł Stachowiak. Mimo dłuższej przerwy, chłopaki działali nad solowymi rzeczami i udzielali się w różnych muzycznych projektach – Szatt wydał album „Bloom”, Jaq Merner pojawił się w kawałku „O Lataniu” Rasmentalismu, a Paweł Stachowiak jest gitarzystą w jazzowym projekcie EABS.

W 2016 roku ukazał się debiutancki materiał zespołu zatytułowany „Stairs”. EP-ka zachwyciła brzmieniami, harmoniami i emocjami. Trzy lata później Kroki wydały „Controlled Chaos” – album złożony z 12 utworów, określany jako swego rodzaju pamiętnik, który opowiada o niedoskonałych ludziach, przepełnionych skrajnymi emocjami. Teraz przyszedł czas na „Underwater” – nowy, krótkogrający materiał, którego zapowiedzią jest utwór o tym samym tytule.


Czasem czujemy, że jesteśmy w miejscu, w którym nie potrafimy swobodnie oddychać. Chcemy się stąd wydostać, wbrew innym ludziom, którzy przedstawiają nam swoją wizję naszego życia. Opinia innych może nas zarówno zmotywować do działania jak i spowodować, że stoimy w miejscu. „Underwater” to zamglony, podwodny świat, z którego chcemy się wydostać – mówią o utworze Kroki.

Utwór „Underwater” dostępny w serwisach streamingowych:
https://Kayax.lnk.to/KrokiUnderwater

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s