SunFlowers „Serca”

Niespełna trzy tygodnie temu Niebieski Label oficjalnie ogłosił swoją działalność na polskim rynku muzycznym. Dziś wytwórnia prezentuje pierwszy singiel debiutującego zespołu SunFlowers. Brzmienia niczym z lat osiemdziesiątych i barwny teledysk to tylko przedsmak tego, co w niedługim czasie zaprezentuje światu formacja.

Singiel „Serca” to opowieść o nieszczęśliwej miłości. Melancholijny tekst kontrastuje z taneczną muzyką, w której słychać inspirację latami 80. Choć piosenka z pozoru wydaje się lekka, niesie ze sobą trudną historię o pogodzeniu się z tym, co nie wróci. 


Singiel „Serca” jest dla mnie rozliczeniem się z pewną relacją. Piosenka opowiada o  pogodzeniu się z tym, że oczekiwania i uczucia dwóch osób zwyczajnie się mijają. Przy tworzeniu tego utworu towarzyszyło mi wiele emocji, począwszy od żalu i złości, po tęsknotę i zrozumienie – mówi o utworze „Serca” wokalistka, Kinga Orzechowska.

BIO

Zespół SunFlowers to piątka młodych muzyków z okolic Nowego Sącza, który powstał w 2018 roku. Grali m.in. przed Roxie Węgiel, Happysad, czy Mateuszem Ziółko. Ich twórczość to połączenie melancholijnych tekstów z taneczną muzyką, którą można sklasyfikować jako pop alternatywny. Pierwszym owocem współpracy z producentem Niebieskim Labelem jest utwór stworzony z Piotrem Madejem (Patrick The Pan) zatytułowany „Serca”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s