Rozmazani „Marudzę”

Rozmazani – Wojtek i Ewa – duet dwóch osobowości, które po powstaniu grupy zaczęły się mieszać, przenikać i tworzyć nowe podejście do muzyki. Ewolucja brzmienia widoczna jest wyraźnie w stylu muzycznym początkowych utworów oraz tych najnowszych. Dzieli ich 250km, łączy internet, pasja do muzyki, Logic Pro X oraz urządzenia do rejestracji dźwięku.

Nagrywamy osobno, na odległość, tworzymy w dwóch różnych światach: On syntetyczny, EBM, electro, Ona rozmazana między industrialem, rockiem alternatywnym oraz jazzem i klasyką wyssanymi z mlekiem… taty. Wynikiem współpracy jest elektronika z połamanymi rytmami, surowe pianino wybijające się spod syntetyzatorów i brudnego basu. Wszystko to okraszone wielogłosami – tak o projekcie mówią sami Artyści.

Dziś w serwisach streamingowych swoją premierę miał ich utwór „Marudzę”.

Refren Marudzę to kwintesencja moich sytuacyjnych bolączek życiowych. Niejednemu się oberwało 🙂 – mówi o singlu Ewa.

Pierwsza płyta ROZMAZANYCH – SYNTHuzjazm ukaże się we wszystkich serwisach streamingowych w maju. Składają się na nią utwory powstałe z muzyczny strzępków przesyłanych sobie wzajemnie na różne okazje: urodziny, pocieszenie w chorobie, na dobranoc, na dzień dobry. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s