Arek Kłusowski „Idealny syn”

„Idealny Syn” to drugi singiel zapowiadający nowy album Arka Kłusowskiego „Lumpeks”, którego premiera zapowiedziana jest na 21 maja. Utworowi towarzyszy wyrazisty teledysk w reżyserii Miłosza Sakowskiego.

„Idealny Syn to utwór o wygórowanych ambicjach nałożonych przez nasze rodziny na nas. Często los bywa przewrotny i ciężko jest sprostać wymaganiom. Pomysł reżysera – Miłosza Sakowskiego pokazuje ze mimo skrajnie różnych przeciwieństw osobowości wszyscy mierzymy się z tymi samymi problemami” – mówi o singlu sam Artysta.

W klipie do utworu pojawiła się m.in. Shady Lady.

Miłosz Sakowski (reżyser) o pracy nad klipem:

„To co ujęło mnie w utworach Arka to, że opowiadając intymne historie, porusza jednocześnie kwestie ważne społecznie. Łączy wrażliwość na detal z opowiadaniem uniwersalnym. Moją ambicją było oddać w teledysku ducha tego sposobu myślenia; opierając klip na metaforze podróży, mogliśmy ukazać zarówno osobistą drogę bohatera, jak również dotknąć szerszego kontekstu – naszej rzeczywistości tu i teraz. Ona wymaga by ją dziś opisywać i próbować zrozumieć”.

Arek Kłusowski to pochodzący z Rzeszowa charyzmatyczny wokalista, kompozytor, tekściarz i osobowość sceniczna.

Laureat 3. miejsca w programie telewizyjnym The Voice of Poland. Obdarzony jednym z najoryginalniejszych głosów w kraju. Przez lata zajmował się pisaniem piosenek dla popularnych polskich wykonawców takich jak Ewa FarnaDoda czy Mateusz Ziółko. Wiosną 2019 roku wydał swój debiutancki album Po tamtej Stronie, który zawiera 13 utworów, w których artysta opowiada o osobistych przeżyciach. Materiał, który znajduje się na tej płycie doskonale przedstawia wybitny warsztat wokalny i tekściarski, a przede wszystkim wyrazistą osobowość artysty. W swoich piosenkach opowiada o miłości, wartościach, dylematach i samotności.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s