Troye Shivan „Bloom” streaming party

Na drugim studyjnym albumie autora takich przebojów jak „Youth” czy „There For You” znalazło się łącznie 10 premierowych kompozycji, w tym wybrane na single „My My My”, tytułowe „Bloom” czy „Dance To This” nagrane wspólnie z Arianą Grande. Na rozszerzonej edycji krążka znajdują się natomiast 2 tzw. bonus-tracki. Jak informuje wytwórnia Universal Music Polska, „Bloom” to album, który w porównaniu do debiutu jest bardziej mroczny, gitarowy oraz taneczny.

„Celebruję miłość, po pierwsze i najważniejsze. Celebruję to, gdzie teraz jestem w swoim życiu. Celebruję uczucia, które odczuwam i ludzi, których spotykam. Wreszcie, celebruję komfort i śmiałość, którą odnalazłem. Tak, to zdecydowanie album pełen celebracji. (…)Wydaje mi się, że po prostu dojrzałem. Tym razem poświęciłem dużo czasu na to, żeby pracować nad samym sobą i spróbować rzeczy, które wydawały mi się naprawdę ekscytujące. (…) Wierzę, że mi się to opłaciło i będzie to słychać w moich utworach.” powiedział nam Troye.

Troye zatrudnił do współpracy producenckiej przy albumie wybitnych specjalistów, którymi są m.in. Maxa Martina – czyli producenta przebojowego singla „My My My!”, a także Alex Hope, Leland (m.in. ‚Fetish’ Seleny Gomez), Brama Inscore’a, piosenkarkę Allie X oraz Ariela Rechtshaida (twórca hitów Beyonce, Madonny i Adele).

Tracklista:

1. Seventeen
2. My My My!
3. The Good Side
4. Bloom
5. Postcard (feat. Gordi)
6. Dance To This (feat. Ariana Grande)
7. Plum
8. What A Heavenly Way To Die
9. Lucky Strike
10. Animal

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s