Agnieszka Adamczewska „W Moje Oczy Patrz”

Pierwszy solowy utwór Agnieszki Adamczewskiej „Na wszystko przyjdzie czas” przez wiele miesięcy brylował na listach przebojów rozgłośni radiowych. Teraz czas na drugie wejście smoka (Agnieszka Adamczewska). Pierwszy solowy utwór wokalistki „Na wszystko przyjdzie czas” przez wiele miesięcy tryumfował na listach przebojów rozgłośni radiowych. Kilkanaście tygodni gościł w czołówce AirPlay TOP100, będąc jednym z najczęściej granych polskich utworów w radiach, w pierwszej połowie 2018 roku. W przypadku debiutanta to niewątpliwie ogromny sukces.

W całym codziennym zamieszaniu i gonitwie za… – właściwie za czym? – największym skarbem jest spojrzeć najbliższej osobie w oczy. Tam wszystko jest zapisane. Czyjeś spojrzenie może zmienić nasze nastawienie do wszystkiego w jedną chwilę – tak o nowym singlu mówi Agnieszka Adamczewska.

Muzyka towarzyszy Agnieszce Adamczewskiej od najmłodszych lat. Wygrana w „Bitwie na głosy” oraz finał programu O!Polskie Przeboje okazały się dla wokalistki przełomowymi wydarzeniami, które rozpoczęły jej karierę solową.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s