Sara Boruc-Mannei „LoVe On Your Own” streaming party

„LoVe On Your Own” to pierwszy długogrający album wokalistki, blogerki oraz szafiarki znanej pod pseudonimem Mannei. Na debiutanckim studyjnym albumie polskiej piosenkarki znalazło się łącznie 13-naście premierowych kompozycji, w tym wybrane na single „Łapię Tlen” oraz „Juice”. Na wydawnictwie wśród gości niespodziewanie znalazł się mąż wokalistki – piłkarz Artur Boruc. Jak informuje wytwórnia Universal Music Polska krążek utrzymany jest w klimacie kobiecego i dojrzałego r&b.

Mannei zapowiadając album zdradziła, że stworzony materiał jest dość intymny i bliski jej sercu m.in. ze względu na fakt, iż jest współautorką większości premierowych kompozycji, a ponadto czuje spoczywający na jej barkach wielki ciężar odpowiedzialności za jego muzyczny poziom. Ponadto tematycznie krążek stanowi głębokie wejrzenie w sferę osobistą ukazując zapis przeżyć i doświadczeń życiowych.

„Chcieliśmy, żeby w mojej muzyce był chociaż pierwiastek R&B, żeby stworzyć ten klimat. Mamy też żywe instrumenty, bo bardzo mi zależało na tym, żeby była prawdziwa gitara, pianino, bębny czy basy. Mimo to jest też dużo elektroniki.(..) Moim celem było, żeby na tej płycie każdy znalazł coś dla siebie” wyznała w jednym z wywiadów Sara.

Tracklista:

1. LoVe on your own
2. Nie wie nikt
3. Juice
4. Temptation
5. Łapię tlen
6. Make belieVe
7. Pink skies
8. Czuć za mocno
9. Savage
10. Make Her Stay
11. Numb
12. LoveCage
13. One

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s