Marecky odważnie o „Syndromie gwiazd”

„Syndrom gwiazd” to melodyjny kawałek, w którym Artysta odnosi się do zachowania części osób, które stały się znanymi gwiazdami lub tzw. celebrytami. W tekście piosenki Marecky przedstawia refleksje na temat osoby, która charakteryzuje się przede wszystkim poczuciem wyjątkowości i egoizmem, a także oczekiwaniem specjalnego traktowania ze strony innych ludzi. Gdy dorzucimy do tego wrażliwość na krytykę i brak kontaktu z rzeczywistością – często kończy się to negatywnymi skutkami dla psychiki i relacji interpersonalnych. 

POSŁUCHAJ W SERWISACH STREAMINGOWYCH

Utwór zapowiada debiutancki album, którego premiera przewidziana jest na wiosnę 2024 roku nakładem wydawnictwa Agora Muzyka. 

Marecky od 7 lat jest rezydentem na Teneryfie, gdzie pracuje w swoim studio Palmar Records. To właśnie tam powstał klimatyczny teledysk dostępny na oficjalnym kanale artysty. 

Marek Siemieraszko pochodzi z Wrocławia. Od wielu lat zawodowo pracuje jako producent muzyczny, który tym razem chce zainteresować odbiorców również swoim wokalem. Na swoim koncie ma współpracę z wieloma artystami tworząc albumy i single dla między innymi Dawida KwiatkowskiegoJulii Wieniawy czy Mroza.

Instagram: https://www.instagram.com/marecky__muzyk/

Facebook: https://www.facebook.com/Marecky.muzyk

Tik Tok: https://www.tiktok.com/@marecky_muzyk 

YT: https://www.youtube.com/@marecky_/featured

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s