Natalia Zalewska publikuje kolejny autorski utwór „Tylko Ty”

 „Jestem w miejscu spełnienia, spokoju i braku zbędnych oczekiwań”.

Po debiutanckim utworze „Bateria”, czas na kolejną dawkę instrumentów dętych. W drugiej autorskiej piosence pt.: „Tylko Ty”, która ukaże się już 18 maja, wychodzą one ponownie na pierwszy plan, nadając utworowi mocno energiczny klimat. Tak, jak sama Artystka mówi „Na razie zostaję w tej energii, bo po prostu czuję się w niej naprawdę dobrze”. Tym razem nie usłyszymy funkowego vibe’u gitary znanego z “Baterii”, ale po raz kolejny Natalia proponuje muzykę graną w całości na żywo, tak aby wydobyć jej jak najbardziej naturalne brzmienia.

Natalia, podobnie jak przy poprzednim singlu, również w tym przypadku podjęła współpracę z gronem wspaniałych Artystów. „Tylko Ty” powstało wraz z Zuzanną Ossowską, oraz z muzykami, którzy pracowali z Natalią przy “Baterii”. W składzie po raz kolejny pojawili się: Adam Bieranowski, Michał Łuka, Przemek Kostrzewa, Jakub Gumiński, Piotr Bogutyn. Tym razem na perkusji zagrał Sebastian Filipkowski, natomiast Maciej Gołyźniak powróci przy okazji premiery trzeciego singla – jeszcze w tym roku. Za nagrania oraz produkcję odpowiada niezmiennie Andrzej Kamiński.

Debiutancki singiel „Bateria” opowiadał w swojej warstwie lirycznej o intensywnej relacji
i przepychance energetycznej. Tym razem Artystka ukazuje przede wszystkim siebie:

„Chcąc być dobrą, często rezygnuje z samej siebie, bo przeraża mnie myśl o samotności. Wiem, że to ten moment, kiedy potrzebuję osoby, która będzie szła ze mną w parze i pomoże mi odpocząć, która da mi spokój, a ja w końcu nie będę musiała się martwić, że odejdzie, gdy ja po prostu będę sobą.”

W tym roku Natalia planuje wydać jeszcze jeden singiel wraz z teledyskiem do niego. Ma również
w planach większe i mniejsze koncerty, ponieważ scena to jej żywioł oraz miejsce, w którym najlepiej można ją poznać. Na następny rok planuje wydanie swojego debiutanckiego albumu, nad którym już aktualnie pracuje.


„Możliwe, że wielu słuchaczy będzie mogło utożsamić się z tekstem, ponieważ większość ludzi w dzisiejszych czasach żyje w ciągłym biegu. Może pojawią się inne emocje, jak chęć zrezygnowania z czegoś na rzecz chwili dla samego siebie. A może ktoś poczuje energiczną muzykę, a ja swoim utworem po prostu dodam mu trochę energii do działania.”

Tę energię do działania będzie można zobaczyć w teledysku, który ukaże się w dniu premiery utworu. Za reżyserię odpowiada ponownie Aleksandra Grącka-Baczyńska, która tym razem umieściła Artystkę w przestrzeni baru, kojarzonej przede wszystkim z tłumem osób. Widzowie jednak zobaczą tam Artystkę, która stale jest w pędzie działania oraz poszukuje tytułowej osoby, która wyrwie ją z biegu.

„Jestem teraz w miejscu spełnienia, spokoju i braku zbędnych oczekiwań. Niech się dzieje co chce. Ja daję z siebie 100%, ale też potrafię w końcu powiedzieć stop. Czekam z niecierpliwością na premierę i chcę w tym dniu być szczęśliwa, że udało mi się spełnić kolejne marzenie, na które sama zapracowałam.”

Zapraszamy na warszawski koncert Natalii, który odbędzie się 7 czerwca w Centrum Promocji Kultury. Więcej informacji o wydarzeniu: https://linktr.ee/nataliazalewska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s