ŻYŃY prezentuje „NO CONTROL” i zapowiada nowy album!

‘No Control’ to pierwsza zapowiedź nadchodzącego albumu, który ukaże się jeszcze w tym roku!

Poprzedni rok był dla Artysty rokiem inspiracji muzyką elektroniczna, i po w miarę akustycznie brzmiącej płycie „All is fine” (2022), kontynuuje klimat z reworków i remixów wydanych na albumie ‘Fine Reworks’.

Wydany właśnie singiel jest doskonałą reprezentacją tego, co znajdziemy na nadchodzącej płycie –  kontrolę przejęły syntezatory, elektro brzmienia i niski bas, a warstwa rytmiczna i bity są bardziej ascetyczne, inspirowane brzmieniami muzyki house, techno i elektro.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Na dotychczasowych wydawnictwach ŻYŃY w harmonijny sposób łączył świat elektroniki z dźwiękami żywych instrumentów. Nie inaczej jest w tym przypadku – mimo poszukiwania nowych inspiracji i coraz odważniejszym eksperymentowaniu z muzyką, w utworze ‘No Control’ nie zabrakło charakterystycznego dla Artysty dźwięku żywych trąbek.  

ŻYŃY o powstawaniu singla:

 „Utwór mówi o kontroli nad własnym życiem, a właściwie o tym, ile tak naprawdę jej mamy i jak często poddajemy się rzeczom, na które nie mamy wpływu. Inspiracja do jego powstania był koncert elektroniczny, na który przypadkiem trafiłem podczas mojej podróży po USA.”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s