Nie rób scen, posłuchaj nowego singla Daggi!

Dagga, czyli Dagmara Czechura, prezentuje swój najnowszy utwór „Nie rób scen”.

SŁUCHAJ W STREAMIE

DAGGA to wokalistka i autorka piosenek. Pisze utwory i nagrywa dla siebie oraz coraz częściej dla innych. Współpracuje z producentami z Polski, Stanów Zjednoczonych, Anglii, Holandii, Szwajcarii, Gwatemali, Dominikany i wielu innych krajów. Jej piosenki w języku polskim powstają we współpracy z Przemkiem Pukiem, a teledyski tworzy razem z polską firmą STYKKY MEDIA z Rzeszowa.

Jej najnowsza piosenka „Nie rób scen” mówi o sytuacji, w której dwie osoby chcą być ze sobą, ale nie mogą… Z wielu powodów. Jednak pragnienie i namiętność zwyciężają! Ich relacja na zawsze staje się tajemnicą. Nie rób scen… Dzisiaj liczymy się tylko MY.

Dagmara jest absolwentką kierunku Musical i Choreografia na Akademii Muzycznej w Łodzi, ukończyła Studium Wokalistyki Estradowej w klasie Beaty Bednarz przy Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

W 2022 roku odbyła trasę koncertową po Polsce jako sesyjna wokalistka DJ-a Drenchila. Współpracuje z Melo.Kids, Jane Good, Lesley Rains, Tomem Martinem, holenderską wytwórnią SOAVE i wieloma innymi, o których informuje na swoich profilach społecznościowych. Zdobyła kontrakt solowy w międzynarodowym programie AIM2FAME, organizowanym w Hiszpanii. Miała okazję uczyć się od najlepszych, m.in. CeCe Sammy, Johna Henny’ego, Jasona Anthony’ego Woodsa i Jonathana Josepha Harta. Wielką inspiracją dla niej była współpraca z choreografem Beyoncé, JaQuelem Knightem, oraz tancerzem Chrisem Grantem. Przez trzy lata była związana umową 360 z produkcją XCX Artists, reprezentowaną przez Geo Slama – hollywoodzkiego producenta muzycznego i songwritera z platynową płytą, pracującego w ekipie Red One, twórcy największych hitów dla takich artystów, jak Lady Gaga, Pitbull, Jennifer Lopez, Michael Jackson i Shakira.

Jesienią 2020 roku, dzięki wyjątkowemu wykonaniu coveru utworu Lady Gagi „Bad Romance”, zdobyła największą ilość głosów słuchaczy w konkursie zorganizowanym przez radio RMF FM i wygrała drugą już edycję konkursu „Twoje 5 minut w RMF FM”. Jest laureatką wielu konkursów, festiwali i programów talent show, m.in. „The Four. Bitwa o Sławę” w  TV Polsat. Od trzech lat pracuje nad polskojęzycznymi utworami z producentem Przemkiem Pukiem, który odpowiada za produkcję utworów takich artystów, jak Natalia Szroeder, Antek Smykiewicz, Grzegorz Hyży czy Mateusz Ziółko.

Social Media:
FB: https://www.facebook.com/DaggaNow
IG: https://www.instagram.com/dagganow
TT: https://www.tiktok.com/@dagganow?
YT: https://www.youtube.com/c/DaggaNOW/videos

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s