Premiera albumu Lor „Panny Młode” manifestem młodego pokolenia 

fot. Zuzanna Mazurek  

Zespół Lor reprezentuje głos młodego pokolenia, który buntuje się przeciwko normom społecznym, często nakładanych na młodych ludzi. Teksty ich piosenek odzwierciedlają problemy i wyzwania, z którymi borykają się młodzi – presję bycia idealnym, trudności w nawiązywaniu relacji międzyludzkich, czy niepewność przyszłości. 

Utwory zespołu Lor mogą być dla wielu ludzi inspiracją i przypomnieniem, że młode pokolenie ma wiele do powiedzenia i warto słuchać ich głosu. Tytułowe „Panny Młode” pokazują, że dorastanie nie jest łatwe, a każdy z nas boryka się z własnymi problemami i wyzwaniami. 

Skąd nazwa „Panny Młode”? Zespół Lor tworzą 4 młode dziewczęta – Paulina Sumera, Julia Skiba, Julia Błachuta i Jagoda Kudlińska, które chciały przekazać w swoim najnowszym albumie, że nie jest on jedynie zbiorem piosenek, ale także manifestem młodego pokolenia, chcącego zmieniać i kształtować świat na własnych zasadach. 

POSŁUCHAJ CAŁEGO ALBUMU W STREAMINGACH

Zespół Lor o albumie: 

„”Panny Młode” to płyta w całości opowiadająca o naszej młodości. Zależało nam na tym, żeby pokazać okres wczesnych lat dorastania, jako to, czym faktycznie się dla nas okazały – próbą zidentyfikowania siebie w świecie i wejścia w nowe role społeczne, naprawianie relacji rodzinnych, utratę starych znajomości, nostalgią związaną z dzieciństwem. Muzycznie udało nam się sięgnąć do korzeni szeroko rozumianego folkloru i zrealizować nasze wczesne marzenia dotyczące kształtu naszej twórczości. Tekstowo rozprawiłyśmy się z licznymi tematami, które wiele razy przepracowałyśmy, rozmawiając ze sobą nawzajem w wąskim gronie. Jesteśmy otwarte na poszerzenie tej dyskusji i poznanie innych perspektyw, w odpowiedzi na ten materiał.” 

Album cyfrowy „Panny Młode” został wydany nakładem wydawnictwa Agora Muzyka. Oficjalna sklepowa premiera wersji fizycznej planowana jest na jesień 2023 roku. Do tego czasu album w wersji fizycznej będzie do dostania wyłącznie na letnich koncertach.  

Tracklista: 

1. Nikt 

2. Przedwczoraj 

3. Mło(dość) 

4. Appaloosa 

5. Bombenda 

6. Romantyczność 

7. Trafalgar Square 

8. PAM PAM PAM 

9. Helcia 

Social media Lor: 

Instagram 

Facebook 

TikTok 

YouTube 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s