MaKo, Gabi Borys z singlem „Znaleźć Cię”

Singiel zapowiada nowy album MaKo, który ukaże się jesienią tego roku w wytwórni Soul Records.

Patryk Makowski, znany w rapowych kręgach jako MaKo, już najbliższej jesieni zaprezentuje publiczności nową płytę.

Ten siedemnastoletni artysta, który przygodę z muzyką (w postaci beatmakingu) rozpoczął już jako trzynastolatek, ma do tej pory na koncie debiutancki album zatytułowany „Przyszłość” oraz wiele udanych koncertów.
Jest również świetnie zapowiadającym się aktorem – warto wspomnieć o jego występach na deskach teatru m. in. w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku i Teatrze Komedii Valldal w Gdyni oraz o roli w filmie Michała Grzybowskiego. „Biały potok”.

W najnowszym singlu pt. „Znaleźć Cię” Patryka wspiera Gabi Borys.

Pochodząca z Gdyni siedemnastoletnia Gabrysia to bynajmniej nie debiutantka w muzycznym świecie.  Ze śpiewem i muzyką związana jest od siódmego roku życia, gdy w gdyńskim MDK rozpoczęła się jej artystyczna przygoda.

Od 2013 roku występuje w zespole wokalnym Granda, który ma na koncie wiele sukcesów na festiwalach piosenki w kraju i za granicą.

Za swoje osiągnięcia artystyczne Gabi uzyskała stypendium Prezydenta Miasta Gdyni. Od kilku lat występuje na deskach Teatru Komedii Valldal, między innymi w spektaklach „Hejt School Musical” „Wikingowie” i „Piraci”. Gabrysia była uczestniczką pierwszej edycji programu :The Voice Kids”, gdzie występowała w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. Swój udział w programie zakończyła na etapie „Bitew”, rywalizując z Kubą Szmajkowskim oraz Marceliną Szlachcic.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s