Brudno z pierwszym singlem ‚To chyba raj’. BRUDNO POP NADCHODZI!

Brudno: nowy zespół Jacka ‚Perkoza’ Perkowskiego, gitarzysty T. Love i wokalistki Martyny Włodarczyk przedstawia pierwszy singiel  ‘To chyba raj’.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Brudno to projekt Jacka ‚Perkoza’ Perkowskiego, gitarzysty T. Love i wokalistki Martyny Włodarczyk. “Dużo komponuję w domu i postanowiłem poszukać kogoś do zamknięcia pewnego etapu. W akcie desperacji ruszyłem w miasto. Na jednej z imprez poznałem Martynę. Po naszej rozmowie wpadłem na koncert jej zespołu żeby

sprawdzić jak śpiewa.” mówi Perkoz o genezie swojego nowego zespołu. 

Muzyka Brudno to przebojowy rock z popowymi melodiami, pulsującymi liniami basu, surowymi w brzmieniu solówkami i czasami elementami elektronicznymi oraz wyrazistymi tekstami piosenek.

‚To chyba raj’ to pierwszy singiel Brudno. “Kiedy Jacek przesłał mi muzykę momentalnie poczułam klimat Bonnie i Clyde i nie miałam złudzeń – tekst musiał być o rabunku, ucieczce, ale także o młodości i jej nieustępliwym przemijaniu.’ pisze autorka słów piosenki i wokalistka zespołu Martyna Włodarczyk. ‚To chyba raj’ jest przebojowym rockowym utworem z bujającym tanecznym rytmem. 

Pierwsza płyta grupy ukaże się na jesieni tego roku i zawierać będzie kilkanaście utworów. Muzyka w większości została skomponowana i nagrana przez Jacka Perkowskiego, a teksty przez Martynę Włodarczyk. W nagrywaniu i pisaniu tekstów brali też udział goście, jak np. Marek Pospieszalski, Rafał Dutkiewicz, czy… Julian Tuwim.

Linki:

https://www.facebook.com/Brudnoofficial

https://www.instagram.com/brudno_official

https://www.tiktok.com/@brudno_official

https://www.youtube.com/channel/UC0D9ibT-GV7q0HfVQvstfJw

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s