„Dotykiem” – Justyna Biedrawa z nowym singlem!

Justyna Biedrawa porusza, zaskakuje, wzbudza emocje. Tak jest przy każdym jej premierowym utworze. Nie może być inaczej także teraz. Wokalistka i songwriterka tym razem skupia uwagę utworem „Dotykiem”.

SŁUCHAJ W STREAMIE

Biedrawa znów porusza, a jej poetyckie, choć często dosadne, teksty skłaniają do mocnych refleksji. Tak autorka opowiada o „Dotykiem”: To, ubrana w lekkie funkowe klimaty, opowieść o relacjach, w których brakująca miłość zastępowana jest przez dotyk dający złudne wrażenie, że wszystko jest ok. Strach przed samotnością, potrzeba bliskości powodują, że trwamy w związkach, w których brakuje ich najważniejszego ogniwa, jakim jest miłość.

Dopełnieniem całości jest teledysk promujący „Dotykiem”, bardzo przyciągający swoją koncepcją. Zależało nam na tym, aby zaskoczyć słuchaczy i przygotować klip, który będzie odbiegał od moich wcześniejszych produkcji. Inspiracją do stworzenia teledysku były odmienne wizerunki kobiet występujące w różnych dziełach popkultury, takich jak sitcomy z końca XX wieku, czarno białe filmy Złotej Ery Hollywood, współczesne okładki magazynów modowych czy choćby plakat propagandowy – tłumaczy Justyna Biedrawa. Z pewnością, ten zamysł przewodni sprawia, że video nie da się obejrzeć tylko jeden raz.

Aktywność wydawnicza Artystki idzie obecnie w parze z koncertowaniem… dlatego mocno polecamy sprawdzać social media Biedrawy. Przede wszystkim po to, żeby nie przegapić żadnego z jej koncertów! Tymczasem „Dotykiem” jest oczywiście dostępny zarówno na YT jak i wszystkich platformach streamingowych.

https://www.facebook.com/jbiedrawa

https://www.instagram.com/justyna_biedrawa/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s