Zespół Lor ogłasza oficjalną premierę albumu cyfrowego! 

W skład zespołu Lor wchodzą cztery utalentowane artystki – Paulina Sumera, Julia Skiba, Julia Błachuta i Jagoda Kudlińska, które tworzą najnowszy album „Panny Młode”.

Najnowszy singiel „PAM PAM PAM” powstał we współpracy z Dawidem Tyszkowskim. Jest to singiel zapowiadający długo wyczekiwany najnowszy album zespołu Lor – „Panny Młode”, który swoją premierę cyfrową będzie mieć 12.05.2023 nakładem wydawnictwa Agora Muzyka.   

PRE-SAVE ALBUMU PANNY MŁODE

Singiel „PAM PAM PAM” jest opowieścią o romantycznej miłości, która w zderzeniu się z rzeczywistością jest niemożliwa do osiągnięcia i pęka jak bańka mydlana. Jest to miłość, w którą każdy z nas wierzy i chciałby ją przeżyć, jednak realia są zupełnie inne.  

Lor o singlu PAM PAM PAM

Chciałyśmy napisać love song, ale ani w naszych życiach, ani w życiach bliskich nam osób, miłości nie układały się szczególnie optymistycznie i rezultatem tego jest „PAM PAM PAM”. To piosenka o tym, że chciałoby się bardzo jakiejś wyobrażonej przez siebie relacji z marzeń, która naprawiłaby każdą rzecz, jaka się dzieje na świecie i o konfrontacji tego pragnienia z rzeczywistością, w której niestety jesteśmy wszyscy tylko ludźmi.  

Dawid Tyszkowski jest naszym okryciem dekady, jesteśmy psychofankami i praktycznie od początku wiedziałyśmy, że chciałybyśmy w przyszłości z nim pracować, także gdy tylko przyszedł nam do głowy pomysł na wprowadzenie męskiego wokalu do „PAM PAM PAM”, wybór był prosty. Po naszej kolaboracji ludzie raczej spodziewaliby się zupełnie innego brzmienia, także dla wielu osób to może być zaskoczenie, ale pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że pozytywne.  

SŁUCHAJ W STREAMIE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s