BENITO prezentuje nowy singiel „DZIECIAKU”

BENITO prezentuje singiel „DZIECIAKU”, stanowiący przedsmak jego nadchodzącego albumu „IMMORTALE”. Debiutancka solowa płyta rapera znanego z duetu TUZZA Globale ukaże się już w czerwcu 2023.

Tytułowy utwór z epki to przesłanie doświadczonego, starszego kolegi do „dzieciaka”, który stara się budować swoją legendę wbrew przeciwnościom losu. Może być nim zarówno młody adept rapu, ale też sportu, nauki czy każdej innej dziedziny życia. W każdej bowiem najważniejsza jest pasja i serce wkładane w to, co się robi. Dzieciaku, muszę ci brudną prawdę rzec/ Dzieciaku, co kochasz rób, dojdziesz, gdzie chcesz – radzi BENITO, który sam był przecież kiedyś takim właśnie „dzieciakiem”. Wiele ciosów na twarzy, ale ja dalej walczę/ Przegrałem kilka tych bitew, ale nie wracam na tarczy/ Jestem cudownym dzieckiem, co otoczone jest przez zło/ I chcę odespać tylko nieprzespaną noc – tak wspomina artysta swoją własną drogę na szczyt.

SŁUCHAJ W STREAMIE

BENITO „IMMORTALE” – solowy debiut rapera już wkrótce

Solowa płyta BENITO ukaże się już w czerwcu tego roku. Po zawieszeniu działalności duetu TUZZA, artysta skupia się na solowej karierze, zachowując swoje wyjątkowe brzmienie, ale także ukazując nowe muzyczne wcielenia. Album „IMMORTALE” jest metaforyczną drogą, którą przebył, aby odkryć samego siebie i rozliczyć się ze swoją przeszłością. 

W preorderze można już zamawiać dwupłytowy album, dostępny w wersji z koszulką i/lub bluzą. Sprzedaż dostępna na stronie: www.immortale.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s