MOVE ON – premiera nowego projektu muzycznego!

fot. Ewelina Cymerman

“Wstań i idź!” To prosty przekaz nowego singla MOVE ON Piotra Zalewskiego (produkcja) oraz IVVA (wokal), który wraz z nastrojowym teledyskiem ukazał się na kanale YouTube artysty. 

Piotr Zalewski to kompozytor, pianista i producent muzyczny z Warszawy. Ma na swoim koncie nagradzane aranżacje do utworów Darii Zawiałow, Barbary Wrońskiej, Miro Kępińskiego oraz Igora Herbuta. W 2019 roku wydał swój pierwszy album IMAGO zawierający autorskie utwory fortepianowe. Swoje najświeższe wydania Piotr chętnie wspiera rozmaitymi warstwami elektronicznymi oraz łączy z przeróżnymi gatunkami takimi jak techno, progresywny house, electro pop, hard rock. Uważa, że prawdziwa twórczość rodzi się z intuicji. Rozum natomiast zbiera zrodzone z przeczucia ziarno by ubrać je w przystępną dla świata formę.

Do MOVE ON zaprosił wszechstronną i błyskotliwą wokalistkę IVVA. Pod pseudonimem IVVA kryje się artystka, która sama pisze, nagrywa i produkuje swoje utwory. Jak sama mówi, można ją porównać do Agnes Obel lub Susanne Sundford. IVVA chętnie współpracuje z  innymi artystami i eksperymentuje z sound designem pod krótkie animacje. Obecnie wraz z producentem Muzaman współtworzy duet Sonder tworzący eklektyczną muzykę elektroniczną. 

MOVE ON to pierwsza publikacja Piotra Zalewskiego oraz IVVA. Artyści bardzo mile wspominają pracę, dlatego nie zamykają się na kolejne wspólne projekty.

Tak Piotr Zalewski sugestywnie opisuje swój nowy utwór: 

“Przekaz MOVE ON jest prosty. Obudź się, wstań i idź. Podążaj przed siebie. Nieważne dokąd. Nieważne po co. Nieważne dlaczego. Istotą jest ruch. Działanie. Czyste i bezrefleksyjne. Pozbawione analiz i dylematów głowy. To zwykłe, pierwotne poruszenie jest zbawienne zarówno dla ducha, jak i ciała. Głęboka prawda tkwi w prostym powiedzeniu “Siła bierze się z działania”. Nie zastanawiaj się. Ruszaj!”

Teledysk do MOVE ON jest już dostępny na kanale YT Artysty, można go także słuchać na wszystkich platformach streamingowych.

Piotr Zalewski:

https://www.instagram.com/piotrzalewskimusic/

https://www.facebook.com/piotrzalewskimusic

zalewskipiotr.com

IVVA:

https://www.instagram.com/ivva_music/

https://www.facebook.com/IvvaMusic

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s