Nowy singiel NOCTI! Zespół przedstawia swoje „Tik toki”!

Rockowy zespół NOCTI, łączący frapujące, alternatywne brzmienia, z przebojowością i zmysłem tworzenia zostających w głowie melodii, proponuje nowy singiel pt. „Tik Toki”, w którym komentuje wirtualną rzeczywistość.

SŁUCHAJ W STREAMIE

„Tik Toki” są częścią niepublikowanego jeszcze materiału toruńskiej grupy. Powstał do niego teledysk, który jest scalony klimatem z warstwą muzyczną i liryczną utworu. Ta druga jest zresztą, jak to u NOCTI, niezwykle ważna. Tak o powstaniu tekstu opowiada jego autor oraz wokalista zespołu, Michał Juszkiewicz: „Tiktoki” to bardzo ważna piosenka. Zazwyczaj patrząc na ludzi w tramwajach, na ulicach zauważam, że coś tutaj jest nie tak. Nie ma spojrzeń a jak już są to brakuje iskier w oczach. Każdy za to ma swoje centrum dowodzenia życiem, osobowością i wizerunkiem – smartfon. A w nim apki, filtry, filterki, fotki, foteczki. Ale czy ci wszyscy ludzie z nadwyrężonymi od gapienia się w ekrany szyjami, w kontakcie z rzeczywistym światem potrafią kochać? Tak zwyczajnie… Czy przypadkiem nie utracili społecznych zdolności do nawiązywania relacji? A może odpowiada im i schlebia setne, tysięczne serce pod filmikiem? Zastanawiam się i piszę tekst. Wyznaję miłość dziewczynie z ekranu, która zdaję się nie rozumieć mojego wyznania…A potem idę i sam dla fejmu nagrywam Tiktoka, promującego ten singiel. Czy tak zorganizowany świat aby na pewno jest okej? Numer skłania do refleksji na ten temat.

Mocno promując „Tik Toki” muzycy NOCTI jednocześnie zapowiadają kolejny materiał, który jest w fazie tworzenia… Jego też nie możemy się doczekać!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s