„Scarred” – nowy, wspólny singiel Jacquie i Allevrax

Po bardzo udanym pierwszym singlu „Safety Net” polska producentka Allevrax i pochodząca z Luxemburga wokalistka i songwriterka Jacquie, ponownie łączą siły. „Scarred” jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych.

„Scarred” jest utrzymany w estetyce dark indie z elementami rocka. Utwór traktuje o wykorzystywaniu seksualnym – po wysłuchaniu zbyt wielu historii od swoich znajomych, artystka postanowiła napisać o tym piosenkę. Po nagraniu wersji demo Jacquie wysłała ją do Allevrax i od tego momentu zaczęła się wspólna wymiana pomysłów. Jego finalna wersja została zarejestrowana  jesienią 2022 roku w studiu BIMM Berlin.To trafne obserwacje piosenkarki ubrane w melancholijne wersy, wyrazista linia basowa i indywidualne podejście producentki składają się na efekt końcowy, którego możecie posłuchać już teraz na wszystkich platformach streamingowych. 

Scarred” był kolejnym utworem po „Safety Net”, co do którego byłyśmy obie pewne. Prace nad utworem zaczęły się już w poprzednie wakacje, chociaż dopiero podczas jesieni nabrał swojego prawowitego oblicza, jakby czekał na odrobinę jesiennej słoty. Mimo że razem z Jacquie miałyśmy sporo frajdy przy tworzeniu „Scarred”, to sama piosenka traktuje o przejmującym temacie i także to chciałam przekazać w samym aranżu i produkcji, dlatego postawiłyśmy na ostre brzmienie gitar i stłumione bębny. Dla mnie „Scarred” jest również swojego rodzaju „wołaniem o pomoc”, stąd też głos Jacquie staje się coraz mocniejszy pod koniec piosenki, zmieniając się w jednolity krzyk – tak Allevrax wspomina pracę nad najnowszym singlem.

Obie Artystki pracują teraz nad nowymi projektami muzycznymi. W przypadku Allevrax całkiem niedługo możemy spodziewać się kolejnych premier.

Jaquie:

IG: https://www.instagram.com/jacquiehirt/

TikTok: https://www.tiktok.com/@jajacquie

Allevrax:

https://www.facebook.com/Allevrax

https://www.instagram.com/allevrax

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s