MROZU, NOSOWSKA, MERY SPOLSKY ORAZ WIELU INNYCH NA POZNAŃSKIM NEXT FEST!

Już 20-22 kwietnia w Poznaniu odbędzie się pierwsza edycja NEXT FEST Music Showcase & Conference. Program następcy festiwalu Spring Break zapowiada ponad setkę koncertów oraz wykłady, panele dyskusyjne i warsztaty. Wśród headlinerów znaleźli się m.in. artyści związani z Kayaxem. Organizatorem wydarzenia jest Good Taste Production.

NEXT FEST Music Showcase & Conference to trzydniowy festiwal i spotkanie branży muzycznej, który ma służyć integracji, networkingowi i poznaniu tego, co rodzima muzyka ma najciekawszego do zaoferowania. Mowa tu zarówno o jasno święcących postaciach na krajowej scenie, jak i o tych wschodzących, dla których poznańskie wydarzenie ma szansę być trampoliną do poważnej kariery. Czy tak się stanie? O tym trzeba przekonać się na żywo – oglądając koncerty, które odbędą się w dniach 20-22 kwietnia w CK Zamek, Scenie na Piętrze, na pl. Wolności, klubach Tama, Blue Note, Dragon, Dubliner, W Starym Kinie, Pod Minogą, Lokum, Schron oraz Muchos.

Wśród headlinerów festiwalu znalazły się czołowe postacie polskiej sceny muzycznej. Na NEXT FEST wystąpią artyści związani z Kayaxem i managementem wytwórni: Mrozu, Nosowska, Mery Spolsky, Sarsa, Anieli, Swiernalis, Kępiński >|< Kowalonek, Ania Leon, nita oraz Arek Kłusowski.

Więcej informacji:
www.nextfest.pl
www.facebook.com/nextfestmusicshowcase
www.instagram.com/nextfestmusicshowcase/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s