Ania Karwan wydała w pełni autorski album! SWOBODNIE dostępne już wszędzie

Ania Karwan, jedna z najbardziej uznanych artystek polskiej sceny muzycznej, właśnie wydała swój nowy – drugi w karierze solowej album „Swobodnie”. To długo oczekiwane wydawnictwo, które ma swoją oficjalną premierę 24. marca. 

Album „Swobodnie” to zbiór utworów, które ukazują okres rozwoju w trakcie kryzysu pandemicznego i transformacji muzycznej jak i duchowej Ani Karwan. Artystka odważyła się obrać własną, niczym niewymuszoną drogę i stworzyła album, który jest zbiorem jej kompozycji stworzonych wraz z Piotrem Bogutynem oraz jej w pełni autorskich, poetyckich i mocno refleksyjnych tekstów. Album ten jest powrotem do korzeni i organicznego grania. 

Ania Karwan w swoim najnowszym dziele stara się odnaleźć spokój w trudnych czasach, a jednocześnie eksperymentować i szukać nowych dróg artystycznych. Wokalistka wierzy, że nawet w trudnych sytuacjach można odnaleźć piękno i tworzyć sztukę, która przemawia do serca. 

Wydawnictwo warte jest uwagi zarówno dla wiernych fanów Artystki, ale też dla słuchaczy poszukujących, mogących odkryć Jej nowe oblicze muzyczne.

ALBUM W STREAMIE

KUP ALBUM

Ania Karwan o Albumie: 

Dojrzałam do życia w spokoju i szaleję już tylko w twórczości. To na tej właśnie płycie pozwoliłam sobie na wyjście z komfortu i uwolnienie się od konkretnych gatunków. Jestem silnie związana z analogowym brzmieniem, a jednocześnie podziwiam nowoczesne produkcje. Na tej płycie wyraża się moja stara dusza, a zarazem dzika kobieta, która nie boi się być nieidealna. Jestem dumna z tego, że znalazłam odwagę. Po niełatwym czasie pandemii, samotności i strachu napisałam teksty i muzykę jakiej nigdy nie doświadczyłabym, gdyby nie te dwa lata, kiedy zatrzymał się świat. Album ten jest więc zapisem mojej wdzięczności za ten czas.” 

TRACK LISTA: 

1. Biegnę, biegnę 

2. Stop 

3. Skowroneczku 

4. Powiedz mi, tato 

5. Kiedy mrugam Ania Karwan & Leszek Możdżer 

6. Swobodnie 

7. Lew 

8. Papierosy 

9. Bestia 

10. Sen 

11. Serce 

12. Ostatni raz Ania & Grzech Piotrowski feat. Kasta 

13. Kiedy mrugam (Już się nie boję) 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s