Zosia Sławińska debiutuje singlem „dimension”

Zosia Sławińska to 17-letnia wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Od dziecka szkoli się wokalnie i gra na instrumentach. Ukończyła Szkołę Muzyczną I Stopnia w Gdyni w klasie skrzypiec. Jest finalistką IV edycji The Voice Kids w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. To właśnie ten program dał jej odwagę i motywację do stworzenia autorskich piosenek i wyjścia z nimi szeroko do publiczności.  Młoda wokalistka stawia na delikatny, intymny klimat. Dojrzale buduje nastrój i wyraźnie określa kierunki muzyczne, w których czuje się najlepiej, czyli songwriterski soft pop, indie.

Pierwszym singlem zapowiadającym EP-kę wokalistki  jest bardzo nastrojowy, wysublimowany utwór „dimension”.  

Utwór jest zwieńczeniem mojej muzycznej podróży do punktu, w którym już jestem pewna, że chcę dalej tworzyć… To historia pewnej relacji, o której opowiadam pozostawiając poczucie nadziei, że po tak wielu rozczarowaniach jeszcze może być dobrze. Chciałabym, żeby moja muzyka ukazywała głębię każdego uczucia, ale i zostawiała pole do własnej interpretacji, była piękna i tak prosta do poczucia, a jednak nieoczywista. I choć dopiero zaczynam tę przygodę, mam nadzieję, że mój muzyczny świat was zaciekawi i będziecie chcieli go odwiedzać. – tak o swoim autorskim debiucie mówi jego autorka i współkompozytorka.

Utwór „dimension” współtworzył i współprodukował Fismoll. Głos artysty dodatkowo ubarwił harmonie wokalne i z pewnością nadał piosence oryginalnego, delikatnego klimatu.  Fismoll to muzyk tworzący muzykę akustyczną i liryczną. Jego kompozycje z gatunku avant pop, indie pop, przyrównywane są do twórczości Ólafura Arnaldsa oraz zespołów Bon Iver i Sigur Rós. Dzięki pomocy producenta Krisa Górskiego i Fismolla powstało 5 pierwszych autorskich utworów Zosi, które ukażą się na EP-ce. 

Do utworu „dimension” powstał klimatyczny, animowany teledysk autorstwa Jędrzeja Guzika.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100090322950475

https://www.instagram.com/musicofzosia/

https://www.tiktok.com/@musicofzosia

https://www.youtube.com/@zosiaslawinska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s