Filip Sterniuk i jego naznaczone emocjami „Let Me Know”

Filip Sterniuk prezentuje singiel „Let Me Know”. Do tego kawałka można tańczyć przez całą noc i ciągle chcieć więcej, a następnie nucić go porankiem w drodze do pracy. Artysta zaskakuje swoim pop – owym numerem ubranym w nowoczesne brzmienia, uszyte na wymiar.

SŁUCHAJ W STREAMIE

„Mam ogromny sentyment do muzyki jaka królowała w latach 2010, wychowałem się na niej, zawsze znajdowałem w niej dużo energii, radości oraz pewnego rodzaju schronienie. Mój nowy singiel pt. „Let Me Know” tylko częściowo pokazuje moją sentymentalną stronę i szczerze mówiąc wiele razy w studiu zaskoczył nawet mnie. Wielki wpływ na jego brzmienie miały momenty, o których pisałem w tekście oraz emocje wywoływane przez dominujące sytuacje w moim życiu – one definiowały to brzmienie.” – mówi młody wokalista.

„Let Me Know” opowiada o relacjach, tęsknocie i strachu przed samotnością po ich zakończeniu. Singiel wypełniony po brzegi metaforami mówi o uczuciu pustki we własnym ciele: „Have I left my soul in the back of your car?”; „Livin’ in a house that’s empty”„On rainy nights my room looks different”.

Producentem muzycznym utworu jest Piotr Siejka, który współtworzył m.in. takie hity jak. „Na kolana” Kasi Cerekwickiej, „Jak Najdalej” Edyty Górniak, „Życie na czekanie” Łukasza Zagrobelnego, „Ostatni Most” Lanberry.

Klip ukazuje kolejny świat, do którego zaprasza 22 – letni Artysta. Tym razem jest to świat usłany kolorowymi światłami i charakterystyczną estetyką w różnych wymiarach.
Teledysk nagrany został przez grupę WOW Pictures, która tworzyła klipy dla takich Artystów jak Ochman, Viki Gabor, Gromee, Tribbs.

Zobacz teledysk:

Filip Sterniuk – pochodzący z Opola, 22-letni wokalista, którego publiczność mogła zobaczyć
w 12. edycji programu The Voice of Poland oraz w Szansie Na Sukces Opole 2021. Od najmłodszych lat muzyka była jego sposobem na wyrażanie emocji. Poprzez kanał na YouTube „Studio Dla Ciebie”, dzielił się swoimi wykonaniami, które stawały się coraz bardziej popularne. Występował również
w programach TVP1 (Teleexpress) oraz TVP3 Opole (O!polskie o poranku). W 2022 roku zagrał na Festiwalu Kultury Alternatywnej e/FKA w Częstochowie. Wystąpił również na deskach Amfiteatru
w Brzegu podczas koncertu uczestników programu The Voice of Poland. Koncerty i Recitale Filipa zobaczyć można było m.in. podczas Festiwalu Smaków w Opolu czy w trakcie Mistrzostw Polskiego Towarzystwa Tanecznego, gdzie wykonał utwór „Perfect” wśród 120 tańczących walca par. Był Gościem Specjalnym Gali WŁOwimy Talenty we Włocławku. Filip uwielbia rozwijać się w muzyce, co można usłyszeć w jego singlach. Z każdym utworem, prezentuje swoje nowe odsłony, zaprasza fanów do kompletnego świata, jaki stworzył.

Dotąd wydane:

„daj mi chwilę” 

„tak od lat”

„Apple Cake”


Media społecznościowe Filipa:
IG: https://www.instagram.com/filipsterniuk_/
TikTok: https://www.tiktok.com/@filip.sterniuk
YT: https://www.youtube.com/@filipsterniuk
FB: https://www.facebook.com/FilipSterniukOfficial

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s